Gå til hovedindhold

Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP

NedisHjem og haveEAN: 5412810300938
Pris fra 117 krtil 160 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (27% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 117 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nedis KAAF1GP - grill pan
117 kr
Til butik
Nedis KAAF1GP - grill pan billede

Produktinformation

Grillpande til Nedis varmluftfrituregryder med en non-stick metaloverflade, designet til madlavning i airfryer. Nedis KAAF1GP er en grillpande beregnet til varmluftfrituregryder, som hjælper dig med at lave mad med en praktisk non-stick-belægning i et holdbart metaldesign. Designet til varmluftfrituregryder Non-stick overflade Metalkonstruktion Ideel som kompatibelt airfryer-tilbehør for nem håndtering og lettere rengøring.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Stoevsuger Tilbehoer
Artikel nr.: KAAF1GP
EAN: 5412810300938
Varenr.: 3287743
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå
-18%139 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Butik24 DK
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP
139 kr
Til butik
Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP billede

Produktinformation

Opgrader din madlavning med denne grillpande, der er specialdesignet til Nedis hot air fryers. Panden sikrer optimal ydeevne og gør det nemt at tilberede lækre grillretter i din airfryer.Grillpanden er fremstillet i robust metal, hvilket giver effektiv varmefordeling og lang holdbarhed. Den solide konstruktion gør panden velegnet til hyppig brug, så du kan nyde mange måltider uden bekymring.Med en non-stick belægning slipper maden let, så du undgår fastbrændte madrester. Det betyder både lettere tilberedning og nemmere rengøring efter brug.Grillpanden er opvaskemaskine-sikker, så du sparer tid på rengøring og kan fokusere på madlavningen. Den brugervenlige udformning giver dig maksimal bekvemmelighed i hverdagen.Gør madlavningen lettere og mere effektiv med denne grillpande til Nedis hot air fryers. Se hele udvalget af og opgradér dine køkkenmuligheder i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Nedis
Kategori: Airfryers
Artikel nr.: 5412810300938
EAN: 5412810300938
Varenr.: 5412810300938
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Nedis Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå
-19%145 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nedis Air Fryer-grillpande
160 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK117 kr156 krKøb
2Estore DK139 kr139 krKøb
3Butik24 DK139 kr178 krKøb
4Teknikproffset DK145 kr194 krKøb
5Elvvs.dk160 kr160 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP

PriceData har fulgt prisen på Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP i 166 dage. Laveste pris i perioden er 108 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 149 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 125 kr.

Den nuværende pris på 117 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Nedis - Hot Air Fryer Grill Pan | Non-stick belægning | Tåler opvaskemaskine | Metal | Grå - KAAF1GP de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026117 kr9 kr (8%)
21. dec. 2025108 kr41 kr (28%)
20. dec. 2025149 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret