Gå til hovedindhold

Trebs Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid

TrebsHjem og haveEAN: 8712412593958
Pris fra 259 krtil 329 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 70 kr (21% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 259 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Trebs Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid
-21%259 kr
Før 329 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Trebs Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid billede

Produktinformation

Trebs 99380 Portable Rechargeable Flex Fan er den perfekte ventilator til at tage med på arbejde, på ferie eller bare til brug i hjemmet. Denne ventilator har en kraftig motor og giver en kølende brise, uanset hvor du er. Ekstremt alsidig, Trebs 99380 2-i-1 bord- og gulvventilator kan justeres i højden fra kun 35 cm op til en meter og kan bruges både på bordet og stående på gulvet. Ventilatoren har en diameter på 20 centimeter, er fuldt sammenklappelig og kan drejes i forskellige positioner. Ventilatoren er trådløs, sammenklappelig og bærbar og er ideel til at tage med til steder, hvor du kunne bruge lidt afkøling. Når den er foldet sammen, måler den kun 9 x 20 cm og passer endda ned i en lille rygsæk eller picnickurv!, Kraftig motor til op til 19 timers brug, Trebs 99380 flex ventilator har et kraftigt genopladeligt 7200mAh Li-Ion batteri. Det gør det muligt for Trebs 99380 at arbejde trådløst i op til 19 timer efter opladning. Ventilatoren kan genoplades via det medfølgende USB-kabel. 4 luftstrømstilstande, Der er tre hastighedsindstillinger for luftstrømmen og en såkaldt natural breeze-indstilling. I denne variable tilstand skifter luftstrømmen automatisk, hvilket skaber en naturligt forfriskende brise.Trebs 99380 har en elegant hvid farve og er udstyret med skridsikre fødder i bunden. På den måde står ventilatoren fast på dit skrivebord, mens du arbejder!, Hvad er der i kassen?, Bærbar ventilator, USB-opladerkabel, Manual NL / EN / DE / FR / ES / IT / SE / T.

Produktspecifikationer

Mærke: Trebs
Kategori: Ventilatorer
EAN: 8712412593958
Varenr.: D24987
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid
280 kr
Til butik
Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid billede

Produktinformation

Trebs 99380 Portable Rechargeable Flex Fan er den perfekte ventilator til at tage med på arbejde, på ferie eller bare til brug i hjemmet. Denne ventilator har en kraftig motor og giver en kølende brise, uanset hvor du er.Ekstremt alsidigTrebs 99380 2-i-1...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Ventilator
EAN: 8712412593958
Varenr.: 3526258
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
99380 Bærbar, fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator
309 kr
Til butik
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bærbar genopladelig ventilator – 20 cm, 4 tilstande, hvid
-13%329 kr
Før 379 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK259 kr318 krKøb
2Elvvs.dk280 kr280 krKøb
3CS MEGASTORE DK309 kr348 krKøb
4Estore DK329 kr329 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid

PriceData har fulgt prisen på Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid i 173 dage. Laveste pris i perioden er 259 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 360 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 288 kr.

Den nuværende pris på 259 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Nedis Bærbar fleksibel bord- og 20 cm piedestalventilator med Li-ion-batteri Hvid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
11. apr. 2026259 kr8 kr (3%)
21. dec. 2025267 kr93 kr (26%)
20. dec. 2025360 kr93 kr (35%)
13. dec. 2025267 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret