Gå til hovedindhold

Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml

Pris fra 159,2 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 39,8 kr (20% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 159 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159.2 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nõberu Stockholm Salt Water Spray Amalfi - 200 ml
-20%159,2 kr
Før 199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nõberu Stockholm Salt Water Spray Amalfi - 200 ml billede

Produktinformation

Volumen og tekstur på få sekunderGiver dig maksimal volumen og en afslappet strandlook, der holder hele dagen. Nõberu Stockholm Salt Water Spray Amalfi er designet til mænd, der vil have hår med struktur og fylde uden besvær. Sprayen er nem at bruge og giver synlige resultater med det samme. Saltvandet skaber naturlig tekstur og løft, mens den lette formel ikke gør håret stift eller klistret.Perfekt til dig, der ønsker en ubesværet stil med kant. Sprayen fungerer på alle hårtyper og giver en maskulin finish, der ser naturlig ud.Skaber volumen og tekstur øjeblikkeligtGiver en naturlig strandlookHolder hele dagen uden at blive stivEnkel at anvendePasser til alle hårtyperAnvendelseSpray i fugtigt eller tørt hår. Knus håret med fingrene for ekstra tekstur. Lad det lufttørre eller føntør for mere volumen.Enkel løsning til hår med fylde og karakter. Prøv den i dag.

Produktspecifikationer

Kategori: Saltvandsspray
Størrelse: 200 ml
Artikel nr.: 85247
EAN: 7350092208031
Varenr.: 85247
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nõberu Stockholm Salt water spray Amalfi (200ml)
199 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nõberu of Sweden Salt Water Spray No 103 Amalfi 200 ml
199 kr
Til butik
Nõberu of Sweden   Salt Water Spray No 103 Amalfi 200 ml billede

Produktinformation

Saltwater spray gives you a maximum volume and texture.Use:Apply salt water spray by holding the bottle about 10 cm from the head and spraying onto the scalp when the hair is still damp. Then blow-dry to achieve maximum volume and texture. Nõberu of Sweden Salt Water Spray No 103 Amalfi 200 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Saltvandsspray
Størrelse: 200.000000000
Artikel nr.: 41461
EAN: 7350092208031
Varenr.: 2232-176-0200

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1NordicFeel DK159,2 kr159,2 krKøb
2Bangerhead DK199 kr199 krKøb
3Lyko DK199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml

PriceData har fulgt prisen på Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml i 176 dage. Laveste pris i perioden er 159 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 175 kr.

Den nuværende pris på 159,2 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Nõberu Stockholm Salt Water Spray Duo 2 X 200 ml - 400 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026159,2 kr39,8 kr (20%)
5. maj 2026199 kr40 kr (25%)
21. apr. 2026159 kr40 kr (20%)
18. mar. 2026199 kr39,8 kr (25%)
17. mar. 2026159,2 kr
5. mar. 2026159 kr
26. feb. 2026159,2 kr39,8 kr (20%)
19. feb. 2026199 kr40 kr (25%)
18. feb. 2026159 kr40 kr (20%)
9. dec. 2025199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret