Gå til hovedindhold

Nõberu Stockholm Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml

Nõberu StockholmHudplejeEAN: 7350092201810
Pris fra 449 krtil 486,4 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 37,4 kr (8% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 359 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 449 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noberu Stockholm Eau De Parfum - Tobacco Vanilla (50 ml)
449 kr
Til butik
Noberu Stockholm Eau De Parfum - Tobacco Vanilla (50 ml) billede

Produktinformation

Nõberu Tobacco Vanilla er omhyggeligt designet til at være en ikonisk duft for den moderne mand og kvinde. Den afspejler din morgen- eller aftenrutine med at påføre din signaturduft. Den elegante sødme fra vaniljen kombineret med den cremede tonkabønne skaber en perfekt balance med den fyldige moskus. Duften er en sofistikeret blanding, der udstråler selvtillid og styrke. Denne sofistikerede unisex-duft kan sammenlignes med et moderne forhold mellem ligemænd i sine søde, men krydrede noter. Med et elegant match af vanilje og moskus er duften velkendt, men alligevel uventet og moderne i sin kompleksitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Eau de Parfum til ham
Vægt: 277g
Artikel nr.: 401105
EAN: 7350092201810
Varenr.: B090236
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml
449 kr
Til butik
Nõberu of Sweden   Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml billede

Produktinformation

The elegant sweetness of vanilla combined with the creamy tonka bean creates a perfect balance with the rich musk. The scent is a sophisticated blend that exudes confidence and power. This sophisticated unisex fragrance can be compared to a modern relationship of equals in its sweet yet spicy notes. With an elegant matching of vanilla and musk, the fragrance is familiar yet unexpected and modern in its complexity.Use:Apply to clean skin. Spray once or twice on the desired area. Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume
Størrelse: 50.000000000
Artikel nr.: 401105
EAN: 7350092201810
Varenr.: 2232-228-0050
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nõberu Stockholm Tobacco Vanilla Set EdP 50 ml & Deodorant
-20%486,4 kr
Før 608 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nõberu Stockholm Tobacco Vanilla Set EdP 50 ml & Deodorant billede

Produktinformation

Nõberu Stockholm Tobacco Vanilla DeodorantVores 48-timers deodorant holder dig frisk i to hele dage. Med en varm og indbydende tobaksvaniljeduft vil du opleve varig lugtbeskyttelse uden behov for konstant genpåføring. Nõberu Stockholm Tobacco Vanilla Eau de ParfumNõberu Tobacco Vanilla er omhyggeligt designet til at være en ikonisk duft til den moderne mand og kvinde. Afspejler din morgen- eller aftenrutine med påføring af din signaturduft. Vaniljens elegante sødme kombineret med den cremede tonkabønne skaber en perfekt balance med den rige moskus. Duften er en sofistikeret blanding, der udstråler selvtillid og kraft. Denne sofistikerede unisex-duft kan sammenlignes med et moderne forhold mellem ligeværdige i sine søde, men krydrede noter. Med et elegant match af vanilje og moskus er duften velkendt, men alligevel uventet og moderne i sin kompleksitet.

Produktspecifikationer

Kategori: Hudpleje
Størrelse: 50 ml
Artikel nr.: C118434-118433
EAN: 7350092201810
Varenr.: C118434-118433

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK449 kr449 krKøb
2Lyko DK449 kr449 krKøb
3NordicFeel DK486,4 kr486,4 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml i 177 dage. Laveste pris i perioden er 359 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 380 kr.

Den nuværende pris på 449 kr er 18% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Nõberu of Sweden Eau De Parfum No 104 Tobacco Vanilla 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026449 kr89,8 kr (25%)
22. maj 2026359,2 kr89,8 kr (20%)
5. maj 2026449 kr90 kr (25%)
21. apr. 2026359 kr90 kr (20%)
18. mar. 2026449 kr90 kr (25%)
17. mar. 2026359 kr
16. mar. 2026359,2 kr
14. mar. 2026359 kr
13. mar. 2026359,2 kr
7. mar. 2026359 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret