Gå til hovedindhold

Nõberu Stockholm Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml

Pris fra 159 krtil 222,6 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 63,6 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 127 kr 21. apr.

Sammenlign priser på Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 159 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Noberu Stockholm Oud Deodorant (75 ml)
159 kr
Til butik
Noberu Stockholm Oud Deodorant (75 ml) billede

Produktinformation

Hvordan får du din duft til at holde hele dagen? Start med den rigtige base. Vores 48-timers Oud Deodorant giver ikke kun overlegen beskyttelse, men fungerer også som det perfekte fundament til at opbygge din duft. Påfør den på ren, tør hud om morgenen, og nyd den rige blanding af oud hele dagen. For en langvarig effekt kan du kombinere med en matchende parfume eller kropscreme i varme, træagtige toner. Pro tip: Undgå at påføre for meget parfume - lad din deodorant sætte tonen.

Produktspecifikationer

Kategori: Deodorant til ham
0
Artikel nr.: 2423PS
EAN: 7350092200639
Varenr.: B097884
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml
159 kr
Til butik
Nõberu of Sweden   Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml billede

Produktinformation

To complement the perfume's fantastic fragrance, we have created a OUD STHLM Deodorant (antiperspirant) that provides 48 hours of protection. Our deodorant (antiperspirant) is gentle on the skin and provides a lasting feeling of freshnessUse:Apply on dry clean skin. Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Roll-on
Størrelse: 75.000000000
Artikel nr.: 2423PS
EAN: 7350092200639
Varenr.: 2232-259-0075
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Nõberu Stockholm OUD Deodorant Duo No 108 STHLM
-30%222,6 kr
Før 318 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK159 kr159 krKøb
2Lyko DK159 kr159 krKøb
3NordicFeel DK222,6 kr222,6 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml

PriceData har fulgt prisen på Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 127 kr (registreret d. 18. februar 2026), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 138 kr.

Den nuværende pris på 159 kr er 15% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Nõberu of Sweden Deodorant No 108 Oud STHLM 75 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026159 kr31,8 kr (25%)
22. maj 2026127,2 kr31,8 kr (20%)
5. maj 2026159 kr32 kr (25%)
21. apr. 2026127 kr32 kr (20%)
18. mar. 2026159 kr31,8 kr (25%)
17. mar. 2026127,2 kr
15. mar. 2026127 kr
11. mar. 2026127,2 kr
9. mar. 2026127 kr
26. feb. 2026127,2 kr31,8 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret