Gå til hovedindhold

DeLOCK Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black

DeLOCKGPSEAN: 4043619618408
Pris fra 565 krtil 1.061 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 496 kr (47% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 563 kr 13. mar.

Sammenlign priser på Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 565 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Navilock NL-602U ublox6 USB receiver
565 kr
Til butik
Navilock NL-602U ublox6 USB receiver billede

Produktinformation

Navilock NL-602U ublox6 USB receiver - GPS modtagermodul

Produktspecifikationer

Mærke: NAVILOCK
Artikel nr.: 61840
EAN: 4043619618408
Varenr.: 987718909
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
DeLOCK NL-602U Ublox6 USB Receiver
624 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Navilock NL-602U ublox6 USB receiver
729 kr
Til butik
Navilock NL-602U ublox6 USB receiver billede

Produktinformation

Navilock NL-602U u-blox6 USB Receiver Opdag præcision og pålidelighed med Navilock NL-602U u-blox6 USB Receiver. Denne avancerede GNSS-modtager tilbyder en uovertruffen modtagelse af satellitsignaler, hvilket sikrer hurtig og præcis positionering. Udsty...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAVILOCK
Kategori: GPS & Navigation
EAN: 4043619618408
Varenr.: 82258
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Navilock NL-602U GPS-modtager
749 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black
-19%968 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Navilock NL-602U ublox6 USB receiver - GPS modtagermodul
1.061 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK565 kr565 krKøb
2Proshop DK624 kr663 krKøb
3Ultrashop729 kr729 krKøb
4Av-Cables DK749 kr749 krKøb
5Teknikproffset DK968 kr1.017 krKøb
6CS MEGASTORE DK1.061 kr1.061 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black

PriceData har fulgt prisen på Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black i 165 dage. Laveste pris i perioden er 558 kr (registreret d. 31. januar 2026), højeste er 568 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 564 kr.

Den nuværende pris på 565 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Navilock NL-602U USB 2.0 GPS Receiver u-blox 6, IPX6, 1.5m, black de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
15. maj 2026565 kr2 kr (0%)
8. maj 2026567 kr1 kr (0%)
26. apr. 2026568 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026567 kr2 kr (0%)
10. apr. 2026565 kr1 kr (0%)
22. mar. 2026564 kr1 kr (0%)
13. mar. 2026563 kr1 kr (0%)
1. mar. 2026564 kr1 kr (0%)
25. feb. 2026565 kr3 kr (1%)
6. feb. 2026568 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret