Gå til hovedindhold

Diverse Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M

DiverseHåndarbejde og hobbyEAN: 5707167893265
Pris fra 31,95 krtil 44,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31.95 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby
TrustScore 5 ud af 54,6
Naturhamp, tykkelse 1-2 mm, rød, 30m/ 1 rl.
-24%31,95 kr
Før 41,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Naturhamp, tykkelse 1-2 mm, rød, 30m/ 1 rl. billede

Produktinformation

Features: Colour: rød Amount: 30 m/ 1 roll

Produktspecifikationer

Mærke: Diverse
Kategori: Naturhamp, tykkelse 1-2 mm, natur, 30m/ 1 rl.
EAN: 5707167893265
Varenr.: 5707167893265
Gå til Nova Nordic A/S
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Naturhamp, 1-2 mm, rød, 30 m
38 kr
Til butik
Naturhamp, 1-2 mm, rød, 30 m billede

Produktinformation

Naturhamp i rustik kvalitet fra Vivi Gade, i rød med 30 meter på rullen. Naturhamp i rød er et alsidigt og stilfuldt materiale til kreative projekter! Den varme, jordnære farve giver et smukt, rustikt udtryk, der passer perfekt til både moderne og klass...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Bånd, snor og blonder
EAN: 5707167893265
Varenr.: 4648696
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M
44,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Rito.dk - Garn, strik, hækling og hobby31,95 kr31,95 krKøb
2Nova Nordic A/S38 kr38 krKøb
3Gucca.dk44,95 kr44,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M

PriceData har fulgt prisen på Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M i 173 dage. Laveste pris i perioden er 31,95 kr (registreret d. 12. december 2025), højeste er 44,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 31,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 14% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Natursnor - Tykkelse 1-2 Mm - Hamp - Rød - 30 M de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202631,95 kr5 kr (14%)
16. maj 202636,95 kr1,05 kr (3%)
15. maj 202638 kr1,05 kr (3%)
10. maj 202636,95 kr1,05 kr (3%)
9. maj 202638 kr1,05 kr (3%)
7. maj 202636,95 kr1,05 kr (3%)
30. apr. 202638 kr1,05 kr (3%)
9. apr. 202636,95 kr5 kr (16%)
5. apr. 202631,95 kr6,05 kr (16%)
4. apr. 202638 kr6,05 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret