Gå til hovedindhold

Natur-Drogeriet PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler

Natur-DrogerietSundhed og skønhedEAN: 5703137062815
Pris fra 379,16 krtil 499,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 120,79 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 378,95 kr 14. mar.

Sammenlign priser på PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 379.16 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Natur Drogeriet PQQ Pyrroloquinolin-Quinon, 60kap
379,16 kr
Til butik
Natur Drogeriet PQQ Pyrroloquinolin-Quinon, 60kap billede

Produktinformation

PQQ er en forkortelse for pyrroloquinolin-quinon. Det er en vitaminlignende forbindelse, der blandt andet kan findes naturligt i frugter og grøntsager.

Produktspecifikationer

Kategori: Naturdrogeriet
EAN: 5703137062815
Varenr.: 38325
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
ND PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kap.
-10%450 kr
Før 499,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
ND PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kap. billede

Produktinformation

Produktnavn: Kosttilskud. Produktbeskrivelse: PQQ står for pyrroloquinolin-quinon, en vitaminlignende substans, der findes naturligt i frugt og grøntsager. Dette kosttilskud fra Natur-Drogeriet indeholder PQQ i kapselform, hvor hver kapsel lev

Produktspecifikationer

EAN: 5703137062815
Varenr.: 56097
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler
473 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler
499,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk379,16 kr379,16 krKøb
2Helsegrossisten.dk450 kr450 krKøb
3Økologisk-Supermarked473 kr473 krKøb
4Duft og Natur499,95 kr499,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler

PriceData har fulgt prisen på PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler i 138 dage. Laveste pris i perioden er 378,95 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 439 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 405 kr.

Den nuværende pris på 379,16 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for PQQ Pyrroloquinolin-Quinon 60 kapsler - 60 kapsler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 2026379,16 kr59,84 kr (14%)
13. apr. 2026439 kr59,84 kr (16%)
1. apr. 2026379,16 kr
14. mar. 2026378,95 kr60,05 kr (14%)
13. mar. 2026439 kr60,05 kr (16%)
19. jan. 2026378,95 kr60,05 kr (14%)
17. jan. 2026439 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret