Gå til hovedindhold

Boligcenter Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158375186
Pris fra 809 krtil 1.349 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 540 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 779 kr 16. maj

Sammenlign priser på Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Natskab 2 stk Flerfarvet 40 x 40 x 50 cm Massivt genanvendt træ
-50%809 kr
Før 1.633 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natskab 2 stk Flerfarvet 40 x 40 x 50 cm Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Hvis du elsker rustik stil, så er dette træ sengebord perfekt. Det har en solid konstruktion og en tekstureret finish, som gør det til et skønt supplement til enhver indretning. Ideelt til soveværelset, hvor det tilføjer charme og hjælper med at holde dit rum ryddeligt. Tekstureret Finish: Dette sengebord har en rå finish, der fremhæver det naturlige korn og giver en hyggelig stemning i dit soveværelse. Det passer perfekt ind i en landlig stil og tilføjer en vintage fornemmelse.Stål Konstruktion: Med en solid stålramme bygget til holdbarhed, har denne konstruktion en pulverlakeret finish, der modstår slid. Du kan stole på, at det bliver ved med at se godt ud, selv med daglig brug.Funktionel Opbevaring: Hylderne hjælper med at holde dine natlige essentials lige ved hånden. Uanset om du har lamper, bøger eller gadgets, er der plads til alt.Elegante Håndtag: Ringetrækkene giver et strejf af elegance og gør det nemt at få fat i dine ting. De passer perfekt til den rustikke stil og gør åbning og lukning af skufferne til en leg.Enkel Vedligeholdelse: Hold sengebordet pænt med en tør klud. Det kræver næsten ingen indsats for at bevare dets tidløse charme. Farve: FlerfarvetMateriale: Massivt genanvendt træSamlede dimensioner: 40 x 40 x 50 CM (B x D x H)Med skuffeMed 1 hyldeTrækornSlidstærkForsamling krævet: Ja...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 29.55g
EAN: 8721158375186
Varenr.: 1579884
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Natskab 2 stk Flerfarvet 40 x 40 x 50 cm Massivt genanvendt træ
-50%829 kr
Før 1.653 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natskab 2 stk Flerfarvet 40 x 40 x 50 cm Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 40 x 40 x 50 cm
Vægt: 29.55g
EAN: 8721158375186
Varenr.: 1579884
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Natskab 2 stk Flerfarvet 40 x 40 x 50 cm Massivt genanvendt træ
-50%829 kr
Før 1.653 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natskab 2 stk Flerfarvet 40 x 40 x 50 cm Massivt genanvendt træ billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 40 x 40 x 50 cm
Vægt: 29.55g
EAN: 8721158375186
Varenr.: 1579884
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ
1.349 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK809 kr809 krKøb
2Livera DK829 kr898 krKøb
3Vivas DK829 kr898 krKøb
4BoligRetning1.349 kr1.349 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ

PriceData har fulgt prisen på Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ i 45 dage. Laveste pris i perioden er 779 kr (registreret d. 16. maj 2026), højeste er 1.029 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 859 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 4 prisændringer for Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 4 prisændringer for Natskab 2 Dele Flerfarvet 40 X 40 X 50 Cm Massivt Genanvendt Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026809 kr30 kr (4%)
16. maj 2026779 kr40 kr (5%)
5. maj 2026819 kr210 kr (20%)
20. apr. 20261.029 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret