Gå til hovedindhold

Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs

NatracareTamponerEAN: 0782126002020
Pris fra 38,95 krtil 59 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 20,05 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 38.95 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Natracare tampon super plus, Øko, 20 stk.
38,95 kr
Til butik
Natracare tampon super plus, Øko, 20 stk. billede

Produktinformation

Tamponer med meget høj sugeevne. Uden indføringshylster.

Produktspecifikationer

Mærke: Natracare
Kategori: Natracare
EAN: 0782126002020
Varenr.: 17569
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Tampon Super Plus Økologisk- 1 stk - Natracare
47 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Natracare tampon 20 stk SUPER PLUS - 1 pk.
52,95 kr
Til butik
Natracare tampon 20 stk SUPER PLUS - 1 pk. billede

Produktinformation

Tampon med normal sugeevne u. indføringshylster. Tamponerne fra Natracare er lavet af økologisk bomuld og altså helt fri for viskose, kemiske stoffer som klor, bindemidler og plastik. Serien er et godt valg, hvis du til daglig eller under menstruation lid...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Natracare
Kategori: Natracare
EAN: 0782126002020
Varenr.: 26440
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs
59 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk38,95 kr38,95 krKøb
2Økologisk-Supermarked47 kr47 krKøb
3Duft og Natur52,95 kr52,95 krKøb
4Lyko DK59 kr59 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs

PriceData har fulgt prisen på Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs i 149 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 45 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 38 kr.

Den nuværende pris på 38,95 kr er 3% over normalprisen. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Natracare Organic Cotton Tampons Super Plus 20 pcs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202638,95 kr6,05 kr (13%)
13. apr. 202645 kr6,05 kr (16%)
14. mar. 202638,95 kr6,05 kr (13%)
13. mar. 202645 kr6,05 kr (16%)
19. feb. 202638,95 kr8,95 kr (30%)
3. feb. 202630 kr8,95 kr (23%)
2. feb. 202638,95 kr8,95 kr (30%)
15. jan. 202630 kr8,95 kr (23%)
14. jan. 202638,95 kr8,95 kr (30%)
5. jan. 202630 kr8,95 kr (23%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret