Gå til hovedindhold

Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump

NatracarePersonlig plejeEAN: 0782126003027
Pris fra 29,95 krtil 36,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 7 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 27,96 kr 1. apr.

Sammenlign priser på Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Natracare bind regular (buede), Øko, 14 stk.
29,95 kr
Til butik
Natracare bind regular (buede), Øko, 14 stk. billede

Produktinformation

Maxibind med normal sugeevne.

Produktspecifikationer

Mærke: Natracare
Kategori: Natracare
EAN: 0782126003027
Varenr.: 17589
Gå til Buump - graviditet, fødsel og barsel
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump
-7%30,6 kr
Før 33 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump billede

Produktinformation

Ekstremt blødt og behageligt bind. Den buede form, gør at bindet følger kroppens egne former. Bindet har en normal sugeevne. Fremstillet af ren plantecellulose. Overfladen er lavet af økologisk bomuld. Natracare tænker på dig og miljøet, og derfor er alle...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Natracare
Kategori: Intimate care
EAN: 0782126003027
Varenr.: 40962221506719
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bind Regular (buede) - 14 stk - Natracare
33 kr
Til butik
Gå til Signaturshop
TrustScore 0 ud af 50,0
Hygiejnebind - Maxi Bind Normal - Uden Vinger - 14 Stk - NatraCare
34,95 kr
Til butik
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Natracare bind regular normal (buede) 14 stk.
35 kr
Til butik
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Natracare bind regular buede - 14 stk
36,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk29,95 kr29,95 krKøb
2Buump - graviditet, fødsel og barsel30,6 kr30,6 krKøb
3Økologisk-Supermarked33 kr33 krKøb
4Signaturshop34,95 kr34,95 krKøb
5Helsegrossisten.dk35 kr35 krKøb
6Duft og Natur36,95 kr36,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump

PriceData har fulgt prisen på Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump i 165 dage. Laveste pris i perioden er 26,35 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 30,6 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 29 kr.

Den nuværende pris på 29,95 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Natracare maxi bind Normal, 14 stk. - Natracare - Intimate care - Buump de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 202629,95 kr1 kr (3%)
24. apr. 202628,95 kr1 kr (3%)
20. apr. 202629,95 kr1 kr (3%)
14. apr. 202628,95 kr1,65 kr (5%)
13. apr. 202630,6 kr1,65 kr (6%)
3. apr. 202628,95 kr
1. apr. 202627,96 kr
14. mar. 202628,95 kr1,65 kr (5%)
13. mar. 202630,6 kr1,65 kr (6%)
27. feb. 202628,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret