Gå til hovedindhold

Boligcenter Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ

BoligcenterSengebordeEAN: 8721158789532
Pris fra 469 krtil 849 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 380 kr (45% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 469 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Natbord 2 stk artisan eg 50 x 40 x 45 cm Konstrueret træ
-56%469 kr
Før 1.062 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natbord 2 stk artisan eg 50 x 40 x 45 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her moderne natbord kombinerer smart opbevaring med et fedt design, så det passer perfekt ind i enhver soveværelse. Det er lavet til at være praktisk, men også kompakt, så du får masser af plads uden at det fylder for meget. LED-lyset fremhæver dets design og giver et hyggeligt lys til dine behov om natten. Det giver et moderne præg, som gør det både stilfuldt og funktionelt. Solidt design i konstrueret træ Lavet af holdbart træ, så dette natbord er både rimeligt og holdbart. Det kan holde i mange år uden problemer. Den glatte overflade giver det et moderne look.Smart opbevaringsløsning Med en stor skuffe og åbne hylder kan du nemt organisere dine ting. Perfekt til vækkeure, bøger eller hvad du nu har brug for, så du altid har det lige ved hånden.LED-belysning De flotte LED-strips giver dig mulighed for at tilpasse belysningen, så den passer til din stemning. Om du læser eller slapper af, så gør LED-lysene det hele mere hyggeligt.Moderne design Natbordet har stilrene linjer og et minimalistisk layout. Dets enkle, men klassiske look passer godt ind i moderne soveværelser og ser både pænt ud og fungerer godt.Nem at vedligeholde For at holde det pænt, skal du bare følge monteringsvejledningen og bruge skånsomme rengøringsmetoder. Undgå hårde rengøringsmidler, så det forbliver flot i mange år. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 50 x 40 x 45 CM (L x B x H)Med hyldeRigelig opbevaringSlidstærkmed LED lysForsamling krævet: Ja Bemærk venligst, at der kun må anvendes certificeret DC 5V-strømforsyning. Højere spænding kan medføre overophedning og skade enheden samt medføre risiko for brand. Tilslut ikke dette produkt til nogen anden strømforsyning end den, der er beskrevet i manualen, på typeskiltet eller specifikt anbefalet af . Denne enhed må ikke bruges af børn under ...

Produktspecifikationer

Kategori: Sengeborde
Vægt: 26.8g
EAN: 8721158789532
Varenr.: 1578211
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Natbord 2 stk artisan eg 50 x 40 x 45 cm Konstrueret træ
-55%490 kr
Før 1.082 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natbord 2 stk artisan eg 50 x 40 x 45 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Det her moderne natbord kombinerer smart opbevaring med et fedt design, så det passer perfekt ind i enhver soveværelse. Det er lavet til at være praktisk, men også kompakt, så du får masser af plads uden at det fylder for meget. LED-lyset fremhæver dets design og giver et hyggeligt lys til dine behov om natten. Det giver et moderne præg, som gør det både stilfuldt og funktionelt. Solidt design i konstrueret træ Lavet af holdbart træ, så dette natbord er både rimeligt og holdbart. Det kan holde i mange år uden problemer. Den glatte overflade giver det et moderne look.Smart opbevaringsløsning Med en stor skuffe og åbne hylder kan du nemt organisere dine ting. Perfekt til vækkeure, bøger eller hvad du nu har brug for, så du altid har det lige ved hånden.LED-belysning De flotte LED-strips giver dig mulighed for at tilpasse belysningen, så den passer til din stemning. Om du læser eller slapper af, så gør LED-lysene det hele mere hyggeligt.Moderne design Natbordet har stilrene linjer og et minimalistisk layout. Dets enkle, men klassiske look passer godt ind i moderne soveværelser og ser både pænt ud og fungerer godt.Nem at vedligeholde For at holde det pænt, skal du bare følge monteringsvejledningen og bruge skånsomme rengøringsmetoder. Undgå hårde rengøringsmidler, så det forbliver flot i mange år. Farve: Artisan egMateriale: Konstrueret træSamlede dimensioner: 50 x 40 x 45 CM (L x B x H)Med hyldeRigelig opbevaringSlidstærkmed LED lysForsamling krævet: Ja Bemærk venligst, at der kun må anvendes certificeret DC 5V-strømforsyning. Højere spænding kan medføre overophedning og skade enheden samt medføre risiko for brand. Tilslut ikke dette produkt til nogen anden strømforsyning end den, der er beskrevet i manualen, på typeskiltet eller specifikt anbefalet af . Denne enhed må ikke bruges af børn under 14 år, eller af personer med nedsatte fysiske, sensoriske eller mentale evner, eller som mangler erfaring og viden om brugen af elektroniske apparater. Elektricitet er farligt. Skader og forkert installation, brug eller ændring (herunder udskiftning af enkelte komponenter) kan føre til skader på enheden, hvilket kan medføre elektrisk stød og fare for brugeren. Brug ikke dette produkt i eksplosive områder, såsom i nærheden af brandfarlige væsker, gasser eller støv, eller ved temperaturer over 50 grader celsius. Tænd ikke produktet, hvis forbindelseskablet eller strømforsyningen er synligt beskadiget. Hvis den udvendige fleksible ledning eller kabel på denne lampe er beskadiget, skal den udelukkende udskiftes af producenten, en autoriseret serviceagent eller en tilsvarende kvalificeret person for at undgå fare. Sluk for strømmen under installation og vedligeholdelse. Sørg for, at pærerne er afkølet. Lyskilden i denne lampe kan ikke udskiftes; når lyskilden når slutningen af sin levetid, skal hele lampen udskiftes. Kun til indendørs brug - brug ikke dette produkt udendørs.

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 50 x 40 x 45 cm
Vægt: 26.8g
EAN: 8721158789532
Varenr.: 1578211
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Natbord 2 stk artisan eg 50 x 40 x 45 cm Konstrueret træ
-55%490 kr
Før 1.082 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Natbord 2 stk artisan eg 50 x 40 x 45 cm Konstrueret træ billede

Produktinformation

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Sengeborde
Størrelse: 50 x 40 x 45 cm
Vægt: 26.8g
EAN: 8721158789532
Varenr.: 1578211
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ
849 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK469 kr469 krKøb
2Livera DK490 kr559 krKøb
3Vivas DK490 kr559 krKøb
4BoligRetning849 kr849 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ

PriceData har fulgt prisen på Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ i 157 dage. Laveste pris i perioden er 469 kr (registreret d. 17. maj 2026), højeste er 869 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 734 kr.

Den nuværende pris på 469 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Natbord 2 Dele Artisan Eg 50 X 40 X 45 Cm Konstrueret Træ de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 2026469 kr20 kr (4%)
16. maj 2026489 kr30 kr (6%)
15. maj 2026519 kr30 kr (6%)
11. maj 2026489 kr30 kr (6%)
5. maj 2026519 kr350 kr (40%)
2. maj 2026869 kr220 kr (34%)
24. apr. 2026649 kr220 kr (25%)
22. apr. 2026869 kr230 kr (36%)
19. apr. 2026639 kr150 kr (19%)
16. apr. 2026789 kr20 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret