Gå til hovedindhold

Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml

Narciso RodriguezParfume og eau de cologneVegansk træagtig duftModerne maskulinitetEAN: 3423222107727

Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him er en elegant vegansk eau de toilette med vetiver, musk og cedertræ. Maskulin træagtig duft til den moderne mand. Læs mere

Pris fra 356 krtil 655 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 299 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 305 kr 4. apr.

Sammenlign priser på Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 356 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc EDT 50 ml
356 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Him Vetiver Musc Eau De Toilette 50 ml
369 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Him Vétiver Musc Eau De Toilette 50 ml
-15%418 kr
Før 492 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml
473 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Narciso Rodriguez Vetiver Musc EDT 50 ml
-25%491,25 kr
Før 655 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette 50 ml
655 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK356 kr395 krKøb
2EauDeParfum.dk369 kr369 krKøb
3Cocopanda DK418 kr418 krKøb
4NordicFeel DK473 kr473 krKøb
5NiceHair.dk491,25 kr491,25 krKøb
6Lyko DK655 kr655 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him EDT 50 ml

Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him er en elegant vegansk eau de toilette med vetiver, musk og cedertræ. Maskulin træagtig duft til den moderne mand.

• vetiver
• musk
• narciso
• herreduft
• eau de toilette
• vegansk parfume
• træagtig duft
• maskulin duft
• Moderne maskulinitet
• Vegansk træagtig duft

Beskrivelse

Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him EDT 50 ml er en sofistikeret træagtig grøn herreduft, der symboliserer autenticitet og tilbagevenden til det væsentlige. Inspireret af naturen fremkalder denne veganske eau de toilette en moderne maskulinitet, der er fredfyldt og forbundet med elementerne. Topnoter af muskatnød, kardemomme og cypres åbner komposition, mens hjertet af musk og bourbon geranium bringer blommede og aromatiske toner. De træagtige bundnoter af vetiver og cedertræ skaber en fortryllende dybde, der efterlader et magnetisk og varigt spor.

Specifikationer

type:Eau de Toilette
vegansk:Ja
volumen:50 ml
topnoter:Kardemomme, Cypres, Muskatnød
bundnoter:Vetiver, Cedertræ, Patchouli
duftfamilie:Træagtig aromatisk
flaskefarve:Transparent aquagrøn
hjertenoter:Musk, Bourbon Geranium, Rød Tang
koncentration:8-12% duftkoncentrater
anbefalet_brug:Daglig eller særlige lejligheder
produktionsland:Frankrig
miljøvenlig_emballage:100% FSC papir, ingen indvendig lakering

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Er denne duft vegansk?

Ja, Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him er 100% vegansk og uden dyreforsøg.

Hvor længe holder duften?

Som eau de toilette holder den typisk 4-6 timer og er perfekt til daglig brug.

Hvad er forskellen på denne og andre Narciso Rodriguez dufter?

Vetiver Musc har en mere træagtig og grøn karakter med focus på naturlige elementer som vetiver og musk.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml i 181 dage. Laveste pris i perioden er 287 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 369 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 324 kr.

Den nuværende pris på 356 kr er 10% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 32 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 64 prisændringer for Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 64 prisændringer for Narciso Rodriguez Vetiver Musc For Him Eau de Toilette - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026356 kr40 kr (13%)
2. jun. 2026316 kr8 kr (2%)
1. jun. 2026324 kr3 kr (1%)
30. maj 2026327 kr42 kr (11%)
19. maj 2026369 kr29 kr (9%)
14. maj 2026340 kr13 kr (4%)
12. maj 2026327 kr4 kr (1%)
11. maj 2026323 kr4 kr (1%)
9. maj 2026319 kr8 kr (2%)
6. maj 2026327 kr11 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret