Gå til hovedindhold

Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml

Narciso RodriguezParfume og eau de cologneTræagtige noter og mystisk eleganceElegant herreduft til den moderne mandEAN: 3423222056070

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum 100ml - maskulin og mystisk duft med trænoter af ibenholt, kardemomme og moskus. Elegant herreduft til den moderne mand. Læs mere

Pris fra 607 krtil 1.140 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 533 kr (47% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 558 kr 29. maj

Sammenlign priser på Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 607 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Perfum 100 ml
-25%607 kr
Før 810 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml
-40%675 kr
Før 1.130 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez Bleu Noir Eau De Parfum 100 ml
689 kr
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir EDP 100 ml
699 kr
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum (100 ml)
-30%797 kr
Før 1.140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum - 100 ml
823 kr
Til butik
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum 100 ml
-25%855 kr
Før 1.140 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum 100 ml
1.130 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum 100 ml
1.140 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK607 kr607 krKøb
2BilligParfume.dk675 kr675 krKøb
3Proshop DK689 kr728 krKøb
4Beautycos DK699 kr699 krKøb
5Bangerhead DK797 kr797 krKøb
6NordicFeel DK823 kr823 krKøb
7NiceHair.dk855 kr855 krKøb
8EauDeParfum.dk1.130 kr1.130 krKøb
9Lyko DK1.140 kr1.140 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum

Narciso Rodriguez

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum 100ml - maskulin og mystisk duft med trænoter af ibenholt, kardemomme og moskus. Elegant herreduft til den moderne mand.

• herreduft
• parfum til mænd
• maskulin duft
• narciso rodriguez
• bleu noir
• eau de parfum
• herreparfume
• mænd duft
• Elegant herreduft til den moderne mand
• Træagtige noter og mystisk elegance

Beskrivelse

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum er en elegant og moderne herreduft, der redefinerer maskulinitet med mystiske og forførende duftnoter. Denne maskuline parfume åbner med friske noter af muskatnød og krydret kardemomme, der hurtigt udvikler sig til intense træagtige noter af ibenholt og sort vetiver. Det klassiske hjerte af moskus tilføjer en sensuel og gådefuld dimension, mens cedertræ og sort rav skaber en varm og langtidsholdbar duftspor. Perfekt til den selvsikre mand, der værdsætter både elegance og mystik i sin daglige stil.

Specifikationer

køn:Mænd
årsag:Dag og aften
sillage:Moderat til stærk
volumen:100 ml
årstid:Efterår, Vinter
dufttype:Eau de Parfum (EDP)
topnoter:Muskatnød, Kardemomme
basenoter:Moskus, Cedertræ, Sort rav
emballage:Spray
holdbarhed:6-8 timer
duftfamilie:Træagtig, Aromatisk
hjertenoter:Ibenholt, Sort vetiver

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder duften?

Narciso Rodriguez For Him Bleu Noir Parfum holder typisk 6-8 timer på huden takket være den høje koncentration af duftolier i EDP-formuleringen.

Hvad er forskellen på EDP og EDT?

EDP (Eau de Parfum) har højere koncentration af duftolier (15-20%) end EDT (Eau de Toilette), hvilket giver længere holdbarhed og mere intensiv duft.

Er det en duft til dag eller aften?

Denne elegante og mystiske duft er perfekt til både dag og aften, men fungerer særligt godt til aftenbrug og formelle lejligheder på grund af sin sofistikerede karakter.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml

PriceData har fulgt prisen på Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml i 174 dage. Laveste pris i perioden er 510 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 643 kr.

Den nuværende pris på 607 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 35 prisændringer for Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 35 prisændringer for Narciso Rodriguez - For him Bleu Noir Parfum - 100 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026607 kr49 kr (9%)
29. maj 2026558 kr49 kr (8%)
23. maj 2026607 kr49 kr (9%)
8. maj 2026558 kr137 kr (20%)
20. apr. 2026695 kr4 kr (1%)
19. apr. 2026699 kr4 kr (1%)
20. mar. 2026695 kr
10. mar. 2026694,95 kr
2. mar. 2026695 kr26,51 kr (4%)
26. feb. 2026668,49 kr9,49 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret