Gå til hovedindhold

Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K

NanoleafCentral styring af hjemmetEAN: 4897105330042
Pris fra 1.138 krtil 1.779 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 641 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1138 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf Lines- Starter Kit (9 Light Lines)
-6%1.138 kr
Før 1.216 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nanoleaf Lines- Starter Kit (9 Light Lines) billede

Produktinformation

Nanoleaf Lines er smarte LED-lysbjælker med baggrundsbelysning, der leverer fantastisk RGB-belysning i en modulær formfaktor, der aldrig før har været set før. Forbind Lines sammen til dine egne personlige geometriske layouts, og tilpas 16M+ farver og lysanimationer for at skabe et design, der er helt unikt for dit rum.

Produktspecifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: NL59-K-0002LW-9PK-EU
EAN: 4897105330042
Varenr.: 3019651
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K
1.349 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Nanoleaf Lines Starter Kit Hvid
1.458 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nanoleaf Lines Starter Kit 9PK
1.599 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Nanoleaf - Lines Starter Kit - 9PK Led Lys - GEEKD.dk
1.779 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.138 kr1.138 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.349 kr1.349 krKøb
3CompuMail DK1.458 kr1.458 krKøb
4Homeshop DK1.599 kr1.599 krKøb
5Geekd1.779 kr1.779 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K

PriceData har fulgt prisen på Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K i 182 dage. Laveste pris i perioden er 899 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 1.222 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.162 kr.

Den nuværende pris på 1.138 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Nanoleaf Lines Starter Kit - 9-pack - Trådløst belysningssæt - LED x 9 - 2 W - klasse G - RGBW-lys - 1200-6500 K de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.138 kr6 kr (1%)
2. jun. 20261.144 kr6 kr (1%)
1. jun. 20261.150 kr6 kr (1%)
7. maj 20261.156 kr6 kr (1%)
6. maj 20261.162 kr6 kr (1%)
5. maj 20261.168 kr6 kr (1%)
4. maj 20261.174 kr6 kr (1%)
3. maj 20261.180 kr6 kr (1%)
2. maj 20261.186 kr6 kr (1%)
1. maj 20261.192 kr6 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret