Gå til hovedindhold

Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85''

NanoleafCentral styring af hjemmetEAN: 4897105333753
Pris fra 816 krtil 999,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 183,95 kr (18% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 723 kr 9. apr.

Sammenlign priser på Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85'' og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 816 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit - up to 85"
-7%816 kr
Før 880 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit - up to 85" billede

Produktinformation

Take your entertainment beyond the screen. Nanoleaf 4D is a screen mirror camera kit that syncs the colors on your screen onto the addressable gradient LED lightstrip mounted behind it. Experience the ultra-immersive "4D" effect as the vibrant backlighting illuminates your space with the colors from your favorite shows, movies, and video games. For a levelled-up entertainment experience, enable "Sync+" in the Nanoleaf App to extend the screen sync effects across 50+ Nanoleaf RGB lights-like Nanoleaf Shapes, Lines, and Essentials.

Produktspecifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: Smart Home
Artikel nr.: NF082K02-52LS
EAN: 4897105333753
Varenr.: 3199412
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
LED lysstribe til TV - Nanoleaf 4D Screen Mirror sæt, op til 85"
-13%919 kr
Før 1.059 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LED lysstribe til TV - Nanoleaf 4D Screen Mirror sæt, op til 85" billede

Produktinformation

Fordele ved TV baggrundsbelysningSkab en mere opslugende film- og gamingoplevelse med dette ambient lys til TV. Sættet er designet til skærme op til 2,16 m (85") og leverer levende baggrundsbelysning, der matcher indholdet på skærmen for en stemningsfuld og komfortabel visning i stuen eller gamingrummet.Nanoleaf 4D Screen Mirror + LightstripKomplet lysstribe til TV med styreenhed og tilbehør, så du nemt kan komme i gang. Den fleksible LED-stribe monteres bag på TV’et og giver dynamiske farver, som forstærker film, serier og musik. Et oplagt valg for dig, der vil løfte hjemmets TV-tilbehør med stemningslys og ekstra atmosfære.Produkttype: Ambient lys-sætMaks. skærmstørrelse: 2,16 m (85")AC-adapter udgangsspænding: 12 VUdgangsstrøm: 2 A...

Produktspecifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: TV-tilbehør
Vægt: 1.9g
EAN: 4897105333753
Varenr.: 1916316
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
LED lysstribe til TV - Nanoleaf 4D Screen Mirror sæt, op til 85"
-13%939 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
LED lysstribe til TV - Nanoleaf 4D Screen Mirror sæt, op til 85" billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nanoleaf
Kategori: TV-tilbehør
Vægt: 1.9g
EAN: 4897105333753
Varenr.: 1916316
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nanoleaf 4D Screen Mirror + Light Strip Kit for 85”/215 cm Screens
979 kr
Til butik
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85''
999,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85'' koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK816 kr855 krKøb
2Boligcenter DK919 kr919 krKøb
3Vivas DK939 kr1.018 krKøb
4CS MEGASTORE DK979 kr1.018 krKøb
5Homeshop DK999,95 kr999,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85''

PriceData har fulgt prisen på Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85'' i 180 dage. Laveste pris i perioden er 723 kr (registreret d. 9. april 2026), højeste er 979 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 823 kr.

Den nuværende pris på 816 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 65 prisændringer for Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85''. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 65 prisændringer for Nanoleaf 4D Screen Mirror + Lightstrip Kit for TV and Monitors up to 85'' de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026816 kr4 kr (0%)
31. maj 2026820 kr4 kr (0%)
30. maj 2026824 kr4 kr (0%)
29. maj 2026828 kr4 kr (0%)
28. maj 2026832 kr4 kr (0%)
26. maj 2026836 kr4 kr (0%)
25. maj 2026840 kr4 kr (0%)
24. maj 2026844 kr4 kr (0%)
23. maj 2026848 kr4 kr (0%)
22. maj 2026852 kr4 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret