Gå til hovedindhold

Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler

NaniSundhed og skønhedEAN: 5713258052107
Pris fra 119,95 krtil 168,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 49 kr (29% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 119.95 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Duft og Natur
TrustScore 4 ud af 53,7
Nani Food State Russisk rod - 90 kapsler
-29%119,95 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nani Food State Russisk rod - 90 kapsler billede

Produktinformation

Russisk rod bidrager med øget mental ydeevne og større fysisk energi, udholdenhed og styrke i perioder med træthed. Tilhører gruppen af adaptogener (regulerende urter)

Produktspecifikationer

Kategori: Energi Produkter
EAN: 5713258052107
Varenr.: 16626
Gå til Helsegrossisten.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Nani Russisk rod • 60 kap.
-25%125,95 kr
Før 168 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Nani Russisk rod • 60 kap. billede

Produktinformation

Russisk rod bidrager til kroppens fysiske modstand og understøtter immunforsvaret. En del af adaptogenerne, som er balancerende urter. Obligatorisk tekst for kosttilskud: Den anbefalede daglige dosis bør ikke overskrides. Kosttilskud bør ikke træde i st...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nani
Kategori: Nani
EAN: 5713258052107
Varenr.: 23206
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Nani Russisk rod 90 kap.
131,95 kr
Til butik
Gå til Økologisk-Supermarked
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Russisk rod food state - 90 kapsler - Nani
132 kr
Til butik
Gå til Organic Beauty Supply
TrustScore 5 ud af 54,7
Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler
168,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Duft og Natur119,95 kr119,95 krKøb
2Helsegrossisten.dk125,95 kr125,95 krKøb
3Ren-velvaereshop.dk131,95 kr131,95 krKøb
4Økologisk-Supermarked132 kr132 krKøb
5Organic Beauty Supply168,95 kr168,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler

PriceData har fulgt prisen på Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler i 182 dage. Laveste pris i perioden er 119,95 kr (registreret d. 21. maj 2026), højeste er 132 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 128 kr.

Den nuværende pris på 119,95 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Nani - Russisk Rod vegetabilske 90 kapsler de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026119,95 kr6 kr (5%)
12. maj 2026125,95 kr6 kr (5%)
11. maj 2026131,95 kr6 kr (5%)
7. apr. 2026125,95 kr6 kr (5%)
6. apr. 2026131,95 kr6 kr (5%)
27. feb. 2026125,95 kr5 kr (4%)
17. feb. 2026130,95 kr6 kr (5%)
9. feb. 2026124,95 kr6 kr (5%)
8. feb. 2026130,95 kr6 kr (5%)
24. jan. 2026124,95 kr1,76 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret