Gå til hovedindhold

Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm

Name ItKjolerEAN: 5715613140962
Pris fra 74,98 krtil 149 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Kjole - NbfTiane - Winsome Orchid
-50%74,98 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Kjole - NbfTiane - Winsome Orchid billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Kjole
Farve: Lilla
Størrelse: 62
EAN: 5715613140962
Varenr.: 377041-5606075
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm
-40%89,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Baby Kjole Tiane Winsome Orchid
149 kr
Til butik
NAME IT Baby Kjole Tiane Winsome Orchid billede

Produktinformation

En yndig kjole til de små fra Name it med et fint blomsterprint. Kjolen er med lange ærmer og er i den blødeste, lækre bomuldskvalitet. 57% økologisk bomuld, 38% Lyocell, 5% elastan. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Kjoler Rosa Tæller for 0,5
Farve: 0,5
Størrelse: 62
EAN: 5715613140962
Varenr.: 13238217-4665448-62

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk74,98 kr74,98 krKøb
2MilkyWalk DK89,97 kr138,97 krKøb
3Smartkidz.dk149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm i 169 dage. Laveste pris i perioden er 74,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 74,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Name It Winsome Orchid Blomstret Kjole - Str. 3m 62cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 202674,98 kr14,99 kr (17%)
25. maj 202689,97 kr29,99 kr (25%)
24. maj 2026119,96 kr22,49 kr (23%)
18. maj 202697,47 kr22,49 kr (19%)
17. maj 2026119,96 kr22,49 kr (23%)
28. apr. 202697,47 kr52,48 kr (35%)
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
25. apr. 2026119,96 kr22,49 kr (23%)
11. apr. 202697,47 kr15 kr (18%)
9. apr. 202682,47 kr66,53 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret