Gå til hovedindhold

Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm

Name ItSolhatteEAN: 5715867769711
Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Zippo UV Solhat - Vintage Indigo - 51/52
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zippo UV Solhat - Vintage Indigo - 51/52 billede

Produktinformation

Zippo UV solhat fra NAME IT beskytter dit barn mod solens stråler og er perfekt til leg udenfor. Solhatten har UV-beskyttelse, så dit barn kan lege trygt i solen. Materiale: 84 % polyester, 16 % elastanUV-beskyttelseLet og behageligPerfekt til sommer og strandMaskinvask 40 °CEn venlig og smart solhat, der passer til alle små eventyrere!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5625
Størrelse: 51/52
EAN: 5715867769711
Varenr.: ec779d52-2b60-4e6e-a3c8-a0f386ecd8cb
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Zippo UV Solhat - Vintage Indigo - 51/52
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Zippo UV Solhat - Vintage Indigo - 51/52 billede

Produktinformation

Zippo UV Solhat fra NAME IT er den perfekte løsning til solrige dage, hvor dit barn skal beskyttes mod solens stråler. Solhatten er designet med fokus på både funktionalitet og stil, så dit barn kan lege trygt og komfortabelt udendørs. Det vintageinspirerede look giver hatten et moderne twist, der passer til enhver sommergarderobe. Hatten er let og behagelig at have på, hvilket gør den ideel til både strandture, legepladsen og ferien. Med UV-beskyttelse er du sikker på, at dit barn får den nødvendige beskyttelse, når solen står højt. NAME IT er kendt for deres kvalitetsprodukter til børn, og denne solhat er ingen undtagelse – den kombinerer sikkerhed, komfort og stil på bedste vis.Specifikationer:Brand: NAME ITMateriale: 84 % polyester, 16 % elastanUV-beskyttelseLet og komfortabelMaskinvask 40 °CVintageinspireret design...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Solhatte
Størrelse: 51/52
EAN: 5715867769711
Varenr.: ec779d52-2b60-4e6e-a3c8-a0f386ecd8cb
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm
-25%97,46 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm billede

Produktinformation

UV solhat i blå nuance fra Name It med små bilprint. Solhatten har skygge foran og forlænget nakkestykke, som hjælper med at beskytte ansigt og nakke mod solen på varme sommerdage. Størrelsesguide Solhatten fra Name It fås i tre størrelser, som er baseret på barnets hovedmål. • Størrelse 47/48 passer typisk til børn i alderen ca. 1-1,5 år • Størrelse 49/50 passer typisk til børn i alderen ca. 2-3 år • Størrelse 51/52 passer typisk til børn i alderen ca. 4-5 år For at finde den rigtige størrelse måles barnets hoved med et målebånd rundt om panden – lige over ørerne og øjenbrynene. Name It UV solhat i blå nuance med bilprint og nakkeskygge Solhatten er fremstillet i et let og elastisk materiale, som giver en behagelig pasform til børn. Den er CE-mærket og designet til at give beskyttelse mod solens UV-stråler under leg ved strand, pool eller på legepladsen. Skygge foran Forlænget nakkestykke UV-beskyttelse Print med små biler Materiale: 84% polyester (genanvendt), 16% elastan Produceret i China Producentfarve: vintage indigo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 51-52cm
Artikel nr.: 13253336
EAN: 5715867769711
Varenr.: 5715867769711
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Uv Badehat Zippo Vintage Indigo
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Badehat - NmmZippo - Vintage Indigo
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Pixizoo DK90,97 kr90,97 krKøb
2BabySam DK90,97 kr90,97 krKøb
3MilkyWalk DK97,46 kr146,46 krKøb
4Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm i 81 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 111 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It Uv Solhat Vintage Indigo Med Biler - Str. 51-52cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202690,97 kr6,49 kr (7%)
25. maj 202697,46 kr6,5 kr (6%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
3. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
20. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
7. apr. 202697,46 kr13 kr (12%)
1. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret