Gå til hovedindhold

Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm

Pris fra 79,5 krtil 159,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 80,45 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79.5 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Tyl Nederdele Veross Jester Red Reindeer
-50%79,5 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Tyl Nederdele Veross Jester Red Reindeer billede

Produktinformation

Mega smuk tyl nederdel fra Name it. Nederdelen er med tyl i flere lag og det sødeste print af rensdyr. Den er med glimmer elastikkant i livet. 100% Polyamide Recycled Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Rød Nederdele
Størrelse: 98
EAN: 5715826074924
Varenr.: 13234814-4930109-98
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Nederdel - NmfVeross - Jester Red/REINDEER
-50%79,98 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm
-40%95,97 kr
Før 159,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Tylskørt i rød nuance (jester red) fra Name It med broderede rensdyr og glitrende elastik i taljen. En festlig style til jul og særlige lejligheder. Nederdelen er fremstillet i 100% genanvendt polyamid med foer i 100% genanvendt polyester, hvilket giver et let og fyldigt fald. Den elastiske talje gør skørtet behageligt at have på, mens broderierne tilfører et ekstra julet udtryk. Name It tylskørt i rød med rensdyr broderi Tyl i genanvendt materiale Foer i polyester (genanvendt) Elastik i taljen med glittereffekt Broderede rensdyrdetaljer Maskinevask: ja Producentfarve: Jester Red Produceret i: Kina...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13234814
EAN: 5715826074924
Varenr.: 5715826074924
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Veross tyl nederdel - JESTERRED - 98
159,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Veross tyl nederdel - Jester red - 98
159,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk79,5 kr79,5 krKøb
2Kids-world.dk79,98 kr79,98 krKøb
3MilkyWalk DK95,97 kr144,97 krKøb
4Pixizoo DK159,95 kr159,95 krKøb
5BabySam DK159,95 kr159,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 77,95 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 159 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 99 kr.

Den nuværende pris på 79,5 kr er 20% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Name It Tylnederdel Jester Red Med Rensdyr Broderi - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202679,5 kr
5. apr. 202679,98 kr7,99 kr (9%)
4. apr. 202687,97 kr7,99 kr (10%)
3. apr. 202679,98 kr79,02 kr (50%)
2. apr. 2026159 kr79,02 kr (99%)
17. mar. 202679,98 kr23,99 kr (23%)
16. mar. 2026103,97 kr23,99 kr (30%)
24. feb. 202679,98 kr15,99 kr (17%)
23. feb. 202695,97 kr15,99 kr (20%)
24. jan. 202679,98 kr15,99 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret