Gå til hovedindhold

Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm

Name ItName ItEAN: 5715905961671
Pris fra 139,97 krtil 199,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 59,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm
-30%139,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm billede

Produktinformation

Top i råhvid nuance (antique white dot) fra Name It med sorte prikker. Toppen er fremstillet i vævet twill med bomuld og genanvendt bomuld, som giver en fast og behagelig kvalitet. Materialet føles let og er velegnet til varme dage. Designet har rund hals, ærmeløst snit og lukkes med knap og løkke i nakken. På siderne er der fine bindebånd, som giver et justerbart udtryk. Toppen har almindelig pasform og et print med prikker over hele overfladen. Name It top i råhvid nuance med prikker Almindelig pasform Ærmeløs model Bindebånd i siderne Knaplukning i nakken 80% bomuld, 20% bomuld (genanvendt) Maskinevask: ja Produceret i Kina Producentfarve: antique white dot...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 12y 152cm
Artikel nr.: 13259669
EAN: 5715905961671
Varenr.: 5715905961671
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Top Dot Twill Antique White
199 kr
Til butik
NAME IT Top Dot Twill Antique White billede

Produktinformation

Toppen har rund hals, er ærmeløs og lukkes med knap og løkke. Den har en fin sløjfedetalje samt et gennemgående print for et ensartet og stilfuldt design. Regular fit sikrer en behagelig pasform til hverdagsbrug. 80% Bomuld, 20% Genanvendt Bomuld

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger T-shirts & Toppe Hvid Tæller for 2
Farve: 2
Størrelse: 152
EAN: 5715905961671
Varenr.: 13259669-5079766-152
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Top - NkfDot - Antique White/Dot
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK139,97 kr188,97 krKøb
2Smartkidz.dk199 kr199 krKøb
3Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm i 71 dage. Laveste pris i perioden er 139,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 182 kr.

Den nuværende pris på 139,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Top Antique White Med Prikker - Str. 12y 152cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026139,97 kr19,99 kr (12%)
17. maj 2026159,96 kr10 kr (6%)
3. maj 2026169,96 kr10 kr (6%)
29. apr. 2026159,96 kr39,04 kr (20%)
28. apr. 2026199 kr
27. apr. 2026199,95 kr39,99 kr (25%)
17. apr. 2026159,96 kr10 kr (6%)
15. apr. 2026169,96 kr29,04 kr (15%)
14. apr. 2026199 kr29,04 kr (17%)
13. apr. 2026169,96 kr29,04 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret