Gå til hovedindhold

Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm

Name ItSkjorter og toppeEAN: 5715826229805
Pris fra 104,97 krtil 149,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 44,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 104.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm
-30%104,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str.    7-8y 122/128cm billede

Produktinformation

T-shirt i sort nuance fra Name It med stort “Urban Speed Legend” print på fronten. Motivet viser en motorcykel med grafiske detaljer og tekst i kontrastfarver, som giver et markant udtryk. T-shirten er fremstillet i blød jersey i 100% bomuld (økologisk). Kvaliteten er acid washed, hvilket giver en let vasket effekt og en blødere overflade. Printet er et fotoprint med detaljeret og realistisk udtryk. Modellen har rund hals og korte ærmer. Pasformen er almindelig pasform. Name It t-shirt i sort nuance med motorcykel print Rund hals Korte ærmer Fotoprint foran Acid washed effekt 100% bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Producentfarve: Black Produceret i: Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 7-8y 122/128cm
Artikel nr.: 13252588
EAN: 5715826229805
Varenr.: 5715826229805
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT T-shirt Bank Black
149 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It T-shirt - NkmBank - Black
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK104,97 kr153,97 krKøb
2Smartkidz.dk149 kr149 krKøb
3Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm i 144 dage. Laveste pris i perioden er 104,3 kr (registreret d. 16. januar 2026), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 104,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Name It T-shirt Sort Med Urban Speed Legend Print - Str. 7-8y 122/128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026104,97 kr14,99 kr (12%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
3. maj 2026127,46 kr7,5 kr (6%)
29. apr. 2026119,96 kr29,04 kr (19%)
28. apr. 2026149 kr
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
17. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
15. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
14. apr. 2026149 kr21,54 kr (17%)
13. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret