Gå til hovedindhold

Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm

Name ItSkjorter og toppeEAN: 5715731626423
Pris fra 59,98 krtil 119 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 59,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 59.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It T-Shirt - NkfOrid - Sassafras
-50%59,98 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It T-Shirt - NkfOrid - Sassafras billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It T-Shirt
Farve: Brun
Størrelse: 122-128
EAN: 5715731626423
Varenr.: 412439-6221252
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm
-40%71,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str.    7-8y 122/128cm billede

Produktinformation

T-shirt i bordeaux rød nuance (sassafras) fra Name It med stort "Le Marais"-print foran i blå og hvide nuancer. Modellen har afslappet pasform og korte ærmer, som giver et cool og moderne udtryk. Fremstillet i blød jersey med stræk, der føles behagelig mod huden og giver fri bevægelighed til hverdag. Name It t-shirt i bordeaux med Le Marais print Afslappet pasform Rund halsudskæring Korte ærmer Stort print foran Materiale: 80% bomuld, 20% bomuld (genanvendt) Maskinevask: ja Producentfarve: Sassafras Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 7-8y 122/128cm
Artikel nr.: 13247279
EAN: 5715731626423
Varenr.: 5715731626423
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT T-shirt Orid Sassafras
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk59,98 kr59,98 krKøb
2MilkyWalk DK71,97 kr120,97 krKøb
3Smartkidz.dk119 kr119 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm i 182 dage. Laveste pris i perioden er 59,98 kr (registreret d. 2. februar 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 88 kr.

Den nuværende pris på 59,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Name It T-shirt Sassafras Med Le Marais Print - Str. 7-8y 122/128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202659,98 kr11,99 kr (17%)
25. maj 202671,97 kr23,99 kr (25%)
24. maj 202695,96 kr17,99 kr (23%)
18. maj 202677,97 kr17,99 kr (19%)
17. maj 202695,96 kr17,99 kr (23%)
28. apr. 202677,97 kr41,98 kr (35%)
27. apr. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
25. apr. 202695,96 kr17,99 kr (23%)
11. apr. 202677,97 kr12 kr (18%)
9. apr. 202665,97 kr53,03 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret