Gå til hovedindhold

Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray

Name ItOverdeleEAN: 5715867870943
Pris fra 83,97 krtil 119,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 35,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It T-shirt Lavender Gray Med Rib - Str. 2y 92cm
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It T-shirt Lavender Gray Med Rib - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

T-shirt i lilla nuance (lavender gray) fra Name It i ribstrikket kvalitet. Modellen har korte pufærmer og en rund hals med en fin blondedetalje. Materialet er blødt og strækbart, hvilket giver god bevægelsesfrihed til børn i hverdagen. Ribstrukturen giver stoffet en let elasticitet og et diskret mønster i overfladen. Designet er enkelt med korte ærmer og små rynk ved skuldrene, som skaber pufærmer. Blondedetaljen langs halskanten giver et dekorativt præg. Name It t-shirt i lilla nuance med rib og pufærmer Ribstrikket struktur Korte pufærmer Blondedetalje ved hals Materiale: 57% bomuld (økologisk), 38% modal, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: lavender gray Produceret i: Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13203744
EAN: 5715867870943
Varenr.: 5715867870943
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Kab T-Shirt - Lavender Gray - 92
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Kab T-Shirt - Lavender Gray - 92 billede

Produktinformation

Kab T-Shirt fra NAME IT er det perfekte valg til børn, der ønsker komfort og stil i hverdagen. Det klassiske design gør den nem at matche med både jeans, shorts og nederdele, og den er ideel til både leg, skole og afslapning. T-shirten har en behagelig pasform, der giver barnet frihed til at bevæge sig, og materialet er åndbart, så barnet kan holde sig tilpas hele dagen. Den er let at vaske og holder formen, selv efter mange ture i vaskemaskinen. Specifikationer:Materiale: 57% bomuld, 38% modal, 5% elastanBehagelig og blød kvalitetKlassisk rund halsLet at vedligeholde – maskinvaskbarMaskinvask 40 °C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Overdele
Materiale: 57%økobomuld38%Modal5%EA
Størrelse: 92
EAN: 5715867870943
Varenr.: 46f1c1ef-05d7-4f68-9a38-6ddbc8f3614e
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kab T-shirt Lavender Gray
119 kr
Til butik
NAME IT Kab T-shirt Lavender Gray billede

Produktinformation

Opdater dit barns garderobe med denne fine t-shirt fra Name It, der passer perfekt til både hverdag og særlige lejligheder. Den bløde ribstrik med lodret struktur giver god elasticitet, en behagelig pasform og et tidløst look. T-shirten har rund hals, puf...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger T-shirts & Toppe Lilla Tæller for 1
Farve: 1
EAN: 5715867870943
Varenr.: 13203744-5018232
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray
119,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Kab T-Shirt - Lavender Gray - 92
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
2BabySam DK83,97 kr83,97 krKøb
3Smartkidz.dk119 kr119 krKøb
4Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb
5Pixizoo DK119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray

PriceData har fulgt prisen på Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray i 89 dage. Laveste pris i perioden er 83,97 kr (registreret d. 22. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 83,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It T-shirt - Rib - Noos - NmfKab - Lavender Gray de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202683,97 kr11,99 kr (12%)
17. maj 202695,96 kr6 kr (6%)
6. maj 2026101,96 kr6 kr (6%)
29. apr. 202695,96 kr23,04 kr (19%)
28. apr. 2026119 kr
27. apr. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
20. apr. 202695,96 kr6 kr (7%)
7. apr. 202689,96 kr12 kr (12%)
1. apr. 2026101,96 kr17,04 kr (14%)
24. mar. 2026119 kr23,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret