Gå til hovedindhold

Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm

Name ItName ItEAN: 5715826289823
Pris fra 76,97 krtil 109,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 32,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 76.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm
-30%76,97 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str.    11-12y 146/152cm billede

Produktinformation

T-shirt i hvid nuance (bright white) fra Name It. Modellen har korte ærmer, rund hals og stort grafisk print med teksten “surfing” foran. Blusen er fremstillet i 100% bomuld (økologisk), som føles blød og behagelig mod huden. Den lette kvalitet giver god bevægelsesfrihed i hverdagen. Designet har almindelig pasform og et markant print i blå og grønne nuancer, som giver et sporty udtryk. Name It t-shirt i hvid nuance med surf print Almindelig pasform Rund hals 100% bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: bright white...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 11-12y 146/152cm
Artikel nr.: 13250997
EAN: 5715826289823
Varenr.: 5715826289823
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT T-shirt Hansy Bright White
109 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It T-shirt - NkmHansy - Bright White
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK76,97 kr125,97 krKøb
2Smartkidz.dk109 kr109 krKøb
3Kids-world.dk109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm

PriceData har fulgt prisen på Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm i 62 dage. Laveste pris i perioden er 76,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 76,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It T-shirt Hvid Med Surf Print - Str. 11-12y 146/152cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202676,97 kr10,99 kr (12%)
17. maj 202687,96 kr5,5 kr (6%)
3. maj 202693,46 kr5,5 kr (6%)
29. apr. 202687,96 kr21,04 kr (19%)
28. apr. 2026109 kr
27. apr. 2026109,95 kr21,99 kr (25%)
17. apr. 202687,96 kr5,5 kr (6%)
15. apr. 202693,46 kr15,54 kr (14%)
14. apr. 2026109 kr15,54 kr (17%)
13. apr. 202693,46 kr15,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret