Gå til hovedindhold

Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm

Name ItName ItEAN: 5715873082972
Pris fra 83,97 krtil 119,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 35,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm billede

Produktinformation

T-shirt i beige nuance (Chateau Gray) fra Name It med safari print på bryst og ryg. T-shirten er fremstillet i 95% bomuld (økologisk) og 5% elastan, som giver en blød og fleksibel kvalitet. Jersey-materialet føles let mod huden og giver god bevægelsesfrihed i hverdagen. Designet har korte ærmer og rund hals samt et print med giraffer, palmer og bil, der går igen på både front og ryg. Et motiv med teksten “Into the Wild” fuldender udtrykket. Name It t-shirt i beige nuance med safari print og korte ærmer Almindelig pasform Korte ærmer Rund hals Print på bryst og ryg Materiale: 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i: Bangladesh Producentfarve: Chateau Gray...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 4y 104cm
Artikel nr.: 13255383
EAN: 5715873082972
Varenr.: 5715873082972
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT T-shirt Hugo Chateau Gray
119 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It T-shirt - NmmHugo - Chateau Gray
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
2Smartkidz.dk119 kr119 krKøb
3Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm

PriceData har fulgt prisen på Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm i 54 dage. Laveste pris i perioden er 83,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 106 kr.

Den nuværende pris på 83,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Name It T-shirt Chateau Gray Med Safari Print - Str. 4y 104cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202683,97 kr11,99 kr (12%)
17. maj 202695,96 kr6 kr (6%)
3. maj 2026101,96 kr6 kr (6%)
29. apr. 202695,96 kr23,04 kr (19%)
28. apr. 2026119 kr
27. apr. 2026119,95 kr23,99 kr (25%)
17. apr. 202695,96 kr6 kr (6%)
15. apr. 2026101,96 kr17,04 kr (14%)
14. apr. 2026119 kr17,04 kr (17%)
13. apr. 2026101,96 kr17,04 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret