Gå til hovedindhold

Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm

Name ItSkjorter og toppeEAN: 5715678034169
Pris fra 47,97 krtil 79 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 31,03 kr (39% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 47.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm
-40%47,97 kr
Før 79,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

T-shirt i lyseblå nuance med farverigt krabbe-print fra Name It. T-shirten er fremstillet i blød, strækbar jersey af 100% bomuld og er behagelig at have på for barnet i hverdagen. Motivet er udført i blødt gummitryk med tekst og illustrationer på fronten. Name It t-shirt i lyseblå med krabbe-print print med krabbe og tekst foran løstsiddende pasform 100% bomuld vaskes ved 40 grader producentfarve: Celestial Blue Crab...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13228225 celestial blue crab
EAN: 5715678034169
Varenr.: 5715678034169
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Løs T-shirt Vagno Celestial Blue Crab
79 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK47,97 kr96,97 krKøb
2Smartkidz.dk79 kr79 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 39,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 79 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 65 kr.

Den nuværende pris på 47,97 kr er 26% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Name It T-shirt Celestial Blue Crab Med Print - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202647,97 kr15,99 kr (25%)
17. maj 202663,96 kr4 kr (6%)
3. maj 202667,96 kr4 kr (6%)
29. apr. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
27. apr. 202679 kr15,04 kr (24%)
17. apr. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
16. apr. 202679 kr15,04 kr (24%)
1. apr. 202663,96 kr15,04 kr (19%)
5. feb. 202679 kr31,03 kr (65%)
27. dec. 202547,97 kr7,99 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret