Gå til hovedindhold

Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm

Name ItShortsEAN: 5715723662774
Pris fra 74,98 krtil 149 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 74.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshorts - NmmJame - Pure Cashmere
-50%74,98 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshorts - NmmJame - Pure Cashmere billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Shorts
Farve: Beige/Blå/Brun
Størrelse: 116
EAN: 5715723662774
Varenr.: 397053-5957138
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm
-40%89,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm billede

Produktinformation

Sweatshorts i sandfarvet (pure cashmere) med print af traktorer fra Name It. Shortsene er lavet i en blød og let sweatkvalitet med print af traktorer i blå og brune nuancer. De har ribkant i linningen samt justerbar knaphulselastik og et blødt bindebånd foran. Stoffet er strækbart og behageligt – perfekt til varme og aktive sommerdage. Materialer, pleje og funktioner sweatkvalitet med print traktorprint i brune og blå nuancer rib i linningen justerbar elastik og bindebånd i taljen bomuld (økologisk), elastan vaskes ved 40 grader...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 6y 116cm
Artikel nr.: 13247016
EAN: 5715723662774
Varenr.: 5715723662774
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweat Shorts Jame Pure Cashmere
149 kr
Til butik
NAME IT Sweat Shorts Jame Pure Cashmere billede

Produktinformation

Mega seje shorts fra Name it. De er i lækker blød kvalitet og i print i fede farver med traktor på. De har snørrer i livet og størrelsen kan justeres indvendig. 95% økologisk bomuld, 5% elastan. Vaskes ved 40 grader.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Shorts Beige Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 116
EAN: 5715723662774
Varenr.: 13247016-4833662-116

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk74,98 kr74,98 krKøb
2MilkyWalk DK89,97 kr138,97 krKøb
3Smartkidz.dk149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm i 176 dage. Laveste pris i perioden er 74,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 74,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Name It Sweatshorts Pure Cashmere Med Traktorprint - Str. 6y 116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202674,98 kr14,99 kr (17%)
25. maj 202689,97 kr29,99 kr (25%)
24. maj 2026119,96 kr22,49 kr (23%)
18. maj 202697,47 kr22,49 kr (19%)
17. maj 2026119,96 kr22,49 kr (23%)
28. apr. 202697,47 kr52,48 kr (35%)
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
25. apr. 2026119,96 kr22,49 kr (23%)
11. apr. 202697,47 kr15 kr (18%)
9. apr. 202682,47 kr29,99 kr (27%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret