Gå til hovedindhold

Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm

Pris fra 107,4 krtil 179,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 72,55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 107.4 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Bertil Pumice Stone
-40%107,4 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Sweatshirt Bertil Pumice Stone billede

Produktinformation

Den sejeste sweatshirt fra name it. Den er i en fed farve med dino print på over det hele. 95% Økologisk bomuld, 5% elastan

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Beige Sweatshirts
EAN: 5715832210620
Varenr.: 13252553-4930708
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm billede

Produktinformation

Sweatshirt i lys beige nuance (pumice stone) fra Name It med allover dinosaurprint i grønne, grå og brune toner. Modellen er fremstillet i blød sweatkvalitet med børstet inderside, som føles behagelig mod huden og giver en lun fornemmelse. Sweatshirten har almindelig pasform med rund hals og lange ærmer. Ribkanter ved hals, ærmer og bund sikrer en god pasform og en pæn afslutning i hverdagen. Name It sweatshirt i lys beige nuance med dinosaurprint Almindelig pasform Rund hals Lange ærmer Allover dinosaurprint 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: pumice stone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 6y 116cm
Artikel nr.: 13252553
EAN: 5715832210620
Varenr.: 5715832210620
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bertil Sweatshirt - Pumice stone - 116
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bertil Sweatshirt - Pumice stone - 116 billede

Produktinformation

Bertil Sweatshirt fra NAME IT er et skønt valg til børnenes garderobe. Sweatshirten er lavet af bomuld, hvilket gør den ekstra blød og behagelig mod huden. Det klassiske design med ribkanter ved ærmer, hals og bund sikrer en god pasform og holder formen vask efter vask. Den er ideel til både fritid og hyggelige stunder derhjemme. Med sit enkle udtryk kan den nemt kombineres med både jeans og bukser, så dit barn altid er klædt komfortabelt og smart på.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5410
Størrelse: 116
EAN: 5715832210620
Varenr.: 10e70b91-a0a0-46de-a2cc-2d5cad330a01
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bertil Sweatshirt - Pumice stone - 116
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - NmmBertil - Pumice Stone
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk107,4 kr107,4 krKøb
2MilkyWalk DK125,97 kr174,97 krKøb
3Pixizoo DK125,97 kr125,97 krKøb
4BabySam DK125,97 kr125,97 krKøb
5Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm i 142 dage. Laveste pris i perioden er 107,4 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 157 kr.

Den nuværende pris på 107,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for Name It Sweatshirt Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 6y 116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026107,4 kr18,57 kr (15%)
29. maj 2026125,97 kr18,57 kr (17%)
19. maj 2026107,4 kr36,56 kr (25%)
17. maj 2026143,96 kr9 kr (6%)
6. maj 2026152,96 kr9 kr (6%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
28. apr. 2026179 kr
27. apr. 2026179,95 kr35,99 kr (25%)
21. apr. 2026143,96 kr9 kr (7%)
7. apr. 2026134,96 kr18 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret