Gå til hovedindhold

Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715825968491
Pris fra 160,97 krtil 229,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 68,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 160.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm
-30%160,97 kr
Før 229,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Sweatshirt i mørkeblå nuance fra Name It med Bluey print og teksten "so much fun" foran. Motivet viser Bluey og venner i et farverigt design med små badges. Bluey er en populær børneserie om en energisk og fantasifuld hundehvalp, der oplever hverdagens små eventyr sammen med sin familie og venner. Sweatkvaliteten har en glat overflade og bløde løkker på indersiden, som giver en behagelig fornemmelse mod huden. Materialet er let og fleksibelt og giver god bevægelsesfrihed i hverdagen. Designet har rund hals og lange ærmer samt ribkanter ved håndled og bund. Pasformen er almindelig, og printet er udført som gummiprint med tydelige farver og detaljer. Name It sweatshirt i blå nuance med Bluey print Rund hals Lange ærmer Ribkanter ved håndled og bund Almindelig pasform Gummiprint med blød overflade 57% bomuld, 38% polyester, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Navy Blazer MELANGE Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13252006-navyblazermelange
EAN: 5715825968491
Varenr.: 5715825968491
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Jared Bluey Navy Blazer Melange
229 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - NmmJared - Bluey - Navy Blazer/Melange
229,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK160,97 kr209,97 krKøb
2Smartkidz.dk229 kr229 krKøb
3Kids-world.dk229,95 kr229,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 148,85 kr (registreret d. 6. december 2025), højeste er 229,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 209 kr.

Den nuværende pris på 160,97 kr er 23% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Name It Sweatshirt Navy Blazer Melange Med Bluey Print - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026160,97 kr22,99 kr (12%)
17. maj 2026183,96 kr45,04 kr (20%)
14. apr. 2026229 kr
13. apr. 2026229,95 kr
11. apr. 2026229 kr56,54 kr (33%)
9. apr. 2026172,46 kr56,54 kr (25%)
8. apr. 2026229 kr56,54 kr (33%)
1. apr. 2026172,46 kr56,54 kr (25%)
4. mar. 2026229 kr45,04 kr (24%)
27. feb. 2026183,96 kr45,04 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret