Gå til hovedindhold

Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715831605854
Pris fra 89,5 krtil 179,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 90,45 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.5 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Jeep Paw Patrol Navy Blazer
-50%89,5 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Sweatshirt Jeep Paw Patrol Navy Blazer billede

Produktinformation

Den sejeste paw patrol sweatshirt fra Name it. Den er med lange ærmer, og er lavet i en blød og lækker kvalitet. Blusen er med et sejt paw patrol print på maven. 95% Bomuld, 5% Elastane

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Blå Sweatshirts
Størrelse: 116
EAN: 5715831605854
Varenr.: 13251997-4921344-116
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm billede

Produktinformation

Sweatshirt i mørkeblå nuance fra Name It med Paw Patrol print foran og teksten "good pups". Motivet viser de populære hvalpe fra serien i et farverigt design. Paw Patrol er en populær børneserie om en gruppe modige redningshvalpe, der arbejder sammen om at løse opgaver og hjælpe andre i Adventure Bay. Sweatkvaliteten har en blød, børstet inderside, som giver en behagelig fornemmelse mod huden og holder på varmen. Materialet er fleksibelt og giver god bevægelsesfrihed i hverdagen. Designet har rund hals og lange ærmer samt ribkanter ved håndled og bund. Pasformen er almindelig, og printet kombinerer gummiprint og skumprint, som giver en let tredimensionel effekt. Name It sweatshirt i blå nuance med Paw Patrol print Rund hals Lange ærmer Ribkanter ved håndled og bund Almindelig pasform Kombination af gummiprint og skumprint 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Navy Blazer Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 6y 116cm
Artikel nr.: 13251997-navyblazer
EAN: 5715831605854
Varenr.: 5715831605854
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - Noos - NmmJeep - Paw Patrol - Navy Blazer
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk89,5 kr89,5 krKøb
2MilkyWalk DK125,97 kr174,97 krKøb
3Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm i 179 dage. Laveste pris i perioden er 89,5 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 160 kr.

Den nuværende pris på 89,5 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 50% den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Name It Sweatshirt Navy Blazer Med Paw Patrol Print - Str. 6y 116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202689,5 kr54,46 kr (38%)
17. maj 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
6. maj 2026179 kr35,04 kr (24%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
14. apr. 2026179 kr
13. apr. 2026179,95 kr
11. apr. 2026179 kr
10. apr. 2026179,95 kr
4. mar. 2026179 kr35,04 kr (24%)
27. feb. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret