Gå til hovedindhold

Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm

Name ItSkjorter og toppeEAN: 5715831912181
Pris fra 83,97 krtil 119,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 35,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm
-30%83,97 kr
Før 119,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm billede

Produktinformation

Sweatshirt i lilla nuance fra Name It med lille broderet hjerte foran og enkelt design. Den bløde sweatbluse har et klassisk look, som gør den anvendelig til både hverdag og afslappede dage. Sweatshirten er lavet i brushed sweatkvalitet med blød inderside, som giver en behagelig følelse mod huden. Materialet består af bomuld og polyester med blød og komfortabel kvalitet. Designet har rund hals, lange ærmer og ribkanter ved hals, ærmer og bund. Det lille hjertebroderi giver sweatshirten et fint udtryk. Name It sweatshirt i lilla nuance med hjertebroderi Sweatshirt med broderet hjerte Blød brushed sweatkvalitet Rund hals Ribkanter ved hals, ærmer og bund Langærmet design Materiale: 60% bomuld, 40% polyester Maskinevask: ja Almindelig pasform Advarsel: holdes væk fra ild Produceret i: Bangladesh Producentfarve: Lavender Gray...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 4y 104cm
Artikel nr.: 13245042-lavendergray
EAN: 5715831912181
Varenr.: 5715831912181
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatshirt Vima Lavender Gray
119 kr
Til butik
NAME IT Sweatshirt Vima Lavender Gray billede

Produktinformation

En virkelig fin sweatshirt fra Name it med et lille broderet hjerte på det ene bryst. Blusen er med pufærme, rund hals og rib ved hænderne. Blusen er ekstra blød indvendigt og uden tvivl lækker at have på. 60% bomuld, 40% polyester.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Lilla Tæller for 1 Sweatshirts
Farve: 1
Størrelse: 104
EAN: 5715831912181
Varenr.: 13245042-4976236-104
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatshirt - Noos - NmfVima - Lavender Gray
119,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK83,97 kr132,97 krKøb
2Smartkidz.dk119 kr119 krKøb
3Kids-world.dk119,95 kr119,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm i 177 dage. Laveste pris i perioden er 83,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 115 kr.

Den nuværende pris på 83,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Name It Sweatshirt Lavender Gray Med Hjertebroderi - Str. 4y 104cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202683,97 kr11,99 kr (12%)
17. maj 202695,96 kr23,04 kr (19%)
6. maj 2026119 kr23,04 kr (24%)
29. apr. 202695,96 kr23,04 kr (19%)
14. apr. 2026119 kr
13. apr. 2026119,95 kr
11. apr. 2026119 kr
10. apr. 2026119,95 kr
4. mar. 2026119 kr23,04 kr (24%)
27. feb. 202695,96 kr23,04 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret