Gå til hovedindhold

Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm

Pris fra 132,97 krtil 189,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 56,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132.97 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm
-30%132,97 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Sweatpants i lys beige nuance (pumice stone) fra Name It med allover dinosaurprint i grønne, grå og brune toner. Modellen er fremstillet i blød sweatkvalitet med børstet inderside, som føles behagelig mod huden og giver en lun fornemmelse. Bukserne har almindelig pasform med elastik i taljen og fast snøre foran. Ribkanter ved anklerne sikrer en god afslutning og holder bukserne på plads i hverdagen. Name It sweatpants i lys beige nuance med dinosaurprint Almindelig pasform Elastik i taljen Fast snøre foran Ribkanter ved ankler Allover dinosaurprint 95% bomuld (økologisk), 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: pumice stone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13252554
EAN: 5715826200699
Varenr.: 5715826200699
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Bertil Sweatpants - Pumice Stone - 92
-30%132,97 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bertil Sweatpants - Pumice Stone - 92 billede

Produktinformation

Bertil Sweatpants fra NAME IT er perfekte til små dinosaurfans! De bløde bukser er lavet i 95% bomuld og 5% elastan, hvilket giver god bevægelighed og komfort. 95% bomuld, 5% elastanSjovt dinosaurprintBlød og strækbar kvalitetMaskinvask ved 40 °CJusterbar taljeSweatpants er ideelle til leg og hygge, og det seje print gør dem ekstra sjove at have på.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 92
EAN: 5715826200699
Varenr.: 896bb596-f5c4-4d31-a8a7-824433f4a670
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Bertil Sweatpants - Pumice Stone - 92
-30%132,97 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bertil Sweatpants - Pumice Stone - 92 billede

Produktinformation

Bertil Sweatpants fra NAME IT er perfekte til børn, der elsker komfort og sjove prints. Bukserne er lavet i en blød bomuldsblanding med 5% elastan, hvilket giver masser af bevægelsesfrihed og gør dem behagelige at have på hele dagen. Det flotte dinosaurprint gør dem ekstra populære hos de små, mens den justerbare talje med snøre sikrer, at bukserne sidder godt. Ribkanter ved ankler og talje holder bukserne på plads, uanset om der leges eller slappes af. Ideelle til både børnehave og hyggestunder derhjemme.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastanFarve: Pumice StonePrint: DinosaurerJusterbar talje med snøreRibkanter ved ankler og taljeMaskinvask ved 40 °CMærke: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Bukser
Størrelse: 92
EAN: 5715826200699
Varenr.: 896bb596-f5c4-4d31-a8a7-824433f4a670
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatpants Bertil Pumice Stone
189 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatpants - NmmBertil - Pumice Stone
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK132,97 kr181,97 krKøb
2Pixizoo DK132,97 kr132,97 krKøb
3BabySam DK132,97 kr132,97 krKøb
4Smartkidz.dk189 kr189 krKøb
5Kids-world.dk189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm i 138 dage. Laveste pris i perioden er 132,3 kr (registreret d. 22. januar 2026), højeste er 189,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 132,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for Name It Sweatpants Pumice Stone Med Dinosaurprint - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026132,97 kr18,99 kr (12%)
17. maj 2026151,96 kr9,5 kr (6%)
6. maj 2026161,46 kr9,5 kr (6%)
29. apr. 2026151,96 kr37,04 kr (20%)
28. apr. 2026189 kr
27. apr. 2026189,95 kr37,99 kr (25%)
20. apr. 2026151,96 kr9,5 kr (7%)
7. apr. 2026142,46 kr19 kr (12%)
1. apr. 2026161,46 kr27,54 kr (15%)
30. mar. 2026189 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret