Gå til hovedindhold

Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm

Name ItBukserEAN: 5715829622405
Pris fra 90,97 krtil 129,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 38,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm billede

Produktinformation

Sweatpants i beige nuance (Chateau Gray) fra Name It med blå striber og bjørnebroderi på knæene. Bukserne er fremstillet i 95% bomuld (økologisk) og 5% elastan. Sweatkvaliteten har en glat overflade og løkker på indersiden, som giver en blød og behagelig fornemmelse mod huden. Modellen har almindelig pasform med ribkanter ved benene og bred foldbar talje, der kan tilpasses barnets behov. De broderede bamseansigter foran tilfører et dekorativt element til det stribede design. Name It sweatpants i beige nuance med striber 95% Bomuld (økologisk) 5% Elastan Stribet design med bamsebroderi Foldbar talje Ribkanter ved ben Maskinevask: ja Producentfarve: Chateau Gray...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 9m 74cm
Artikel nr.: 13253572
EAN: 5715829622405
Varenr.: 5715829622405
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Daddel Sweatpants - Chateau Gray - 74
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Daddel Sweatpants - Chateau Gray - 74 billede

Produktinformation

Daddel Sweatpants fra NAME IT er bløde og behagelige bukser, perfekte til leg og afslapning. De har elastik i taljen, så de sidder godt og er nemme at tage af og på. Sweatpants er lavet i et smart design og passer til både hverdag og hygge. 95% bomuld, 5% elastanBlødt materialeElastisk taljeKomfortabel pasformMaskinvask 30 °CPerfekt til børn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5408
Størrelse: 74
EAN: 5715829622405
Varenr.: cb03510c-1cbb-4b31-9cdd-0188ccb0608a
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Daddel Sweatpants - Chateau Gray - 74
-30%90,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Daddel Sweatpants - Chateau Gray - 74 billede

Produktinformation

Daddel Sweatpants fra NAME IT er et par skønne og komfortable bukser til de mindste. Bukserne er designet i en flot Chateau Gray farve med fine blå striber og søde bjørnebroderier på benene, som giver et legende og charmerende udtryk. Den brede, strækbare ribkant i taljen sikrer en behagelig pasform, der ikke strammer om maven, og ribkanterne ved anklerne holder bukserne godt på plads, selv når barnet er aktiv. Materialet består af 95% bomuld og 5% elastan, hvilket gør bukserne både bløde, åndbare og fleksible – perfekte til leg og bevægelse i hverdagen. Sweatpantsene er nemme at tage af og på, hvilket gør dem ideelle til både hjemmebrug og i vuggestuen eller børnehaven. De søde detaljer og det komfortable design gør Daddel Sweatpants til et oplagt valg for forældre, der ønsker både funktionalitet og stil til deres barn.Specifikationer:Materiale: 95% bomuld, 5% elastanFarve: Chateau Gray med blå striberBroderede bjørne på beneneRibkant i talje og ved anklerBløde og strækbareBehagelig pasformVelegnet til hverdagsbrugMaskinvask 30 °CBrand: NAME IT...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: Bukser
Størrelse: 74
EAN: 5715829622405
Varenr.: cb03510c-1cbb-4b31-9cdd-0188ccb0608a
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Sweatpants Daddel Chateau Gray
129 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Sweatpants - NbmDaddel - Chateau Gray
129,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK90,97 kr139,97 krKøb
2Pixizoo DK90,97 kr90,97 krKøb
3BabySam DK90,97 kr90,97 krKøb
4Smartkidz.dk129 kr129 krKøb
5Kids-world.dk129,95 kr129,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm i 110 dage. Laveste pris i perioden er 90,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 129,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 113 kr.

Den nuværende pris på 90,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It Sweatpants Chateau Gray Med Striber Og Bjørnebroderi - Str. 9m 74cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202690,97 kr12,99 kr (12%)
17. maj 2026103,96 kr6,5 kr (6%)
6. maj 2026110,46 kr6,5 kr (6%)
29. apr. 2026103,96 kr25,04 kr (19%)
28. apr. 2026129 kr
27. apr. 2026129,95 kr25,99 kr (25%)
20. apr. 2026103,96 kr6,5 kr (7%)
7. apr. 202697,46 kr13 kr (12%)
1. apr. 2026110,46 kr18,54 kr (14%)
24. mar. 2026129 kr25,04 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret