Gå til hovedindhold

Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm

Name ItName ItEAN: 5715865443866
Pris fra 118,3 krtil 169,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 118.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Cardigan Harris Mocha Mousse
-30%118,3 kr
Før 169 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Cardigan Harris Mocha Mousse billede

Produktinformation

Den sødeste cardigan i blød strik med klassisk knaplukning og fine ribkanter fra Name It. Perfekt til de små og nem at bruge til både hverdag og hygge. 100% Økologisk Bomuld.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Beige Brun Cardigans
Størrelse: 56
EAN: 5715865443866
Varenr.: 13255853-4999346-56
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm
-30%118,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Strikcardigan i brun nuance (Mocha Mousse) fra Name It med fine lyse (cloud dancer) striber og klassisk design. Den fladstrikkede kvalitet i 100% bomuld føles blød mod huden og giver en behagelig pasform. Materialet har en jævn overflade og egner sig godt til daglig brug. Designet har rund hals, lange ærmer og knaplukning foran. Ribkanter ved ærmer og bund sikrer en god afslutning, mens de smalle striber giver et enkelt og roligt udtryk. Name It strikcardigan i brun nuance med striber Fladstrikket kvalitet Knaplukning foran Ribkanter ved ærmer og bund 100% bomuld (økologisk) Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: Mocha Mousse CLOUD DANCER...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13255853
EAN: 5715865443866
Varenr.: 5715865443866
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Cardigan - NbmHarris - Mocha Mousse/Cloud Dancer
169,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk118,3 kr118,3 krKøb
2MilkyWalk DK118,97 kr167,97 krKøb
3Kids-world.dk169,95 kr169,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm i 45 dage. Laveste pris i perioden er 118,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 144 kr.

Den nuværende pris på 118,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Name It Strikcardigan Mocha Mousse Med Striber - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026118,3 kr17,66 kr (13%)
17. maj 2026135,96 kr8,5 kr (6%)
3. maj 2026144,46 kr8,5 kr (6%)
29. apr. 2026135,96 kr33,04 kr (20%)
28. apr. 2026169 kr
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
18. apr. 2026135,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret