Gå til hovedindhold

Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm

Name ItName ItEAN: 5715872820940
Pris fra 132,97 krtil 189,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 56,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 132.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm
-30%132,97 kr
Før 189,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm billede

Produktinformation

Sportssæt i rød nuance (true red) fra Name It med Danmark print og nummerdetaljer. Sættet består af en t-shirt og matchende shorts. Sættet er fremstillet i 100% polyester (genanvendt) i en let jerseykvalitet, som føles blød mod huden og giver god bevægelsesfrihed. Materialet er let og velegnet til aktive dage og til sport. T-shirten har rund hals og korte ærmer, mens shortsene har elastik i taljen samt indvendig justerbar talje, så pasformen nemt kan tilpasses. Et praktisk sæt med fokus på bevægelse og komfort. Name It Danmark-sæt med t-shirt og shorts i rød nuance med print T-shirt med rund hals og korte ærmer Shorts med elastik i taljen Justerbar talje indvendigt 100% polyester (genanvendt) Print med Danmark og nummer Almindelig pasform Maskinevask: ja Producentfarve: true red...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 2y 92cm
Artikel nr.: 13258586
EAN: 5715872820940
Varenr.: 5715872820940
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Fodboldsæt Hiteam True Red
189 kr
Til butik
NAME IT Fodboldsæt Hiteam True Red billede

Produktinformation

Fodboldinspireret sæt med t-shirt og shorts, perfekt til leg og bevægelse. T-shirten har et rundt halsudskæring, korte ærmer og et stort '11' print på både front og ryg, samt 'DANMARK' og et fodboldmotiv foran. Fremstillet i let og strækbart jerseystof af...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Drenge Piger T-shirts & Toppe Shorts Rød
Størrelse: 92
EAN: 5715872820940
Varenr.: 13258586-5058585-92
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Shortssæt - NmnHiteam - True Red
189,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK132,97 kr181,97 krKøb
2Smartkidz.dk189 kr189 krKøb
3Kids-world.dk189,95 kr189,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm i 46 dage. Laveste pris i perioden er 132,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 189,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 161 kr.

Den nuværende pris på 132,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Name It Sportssæt True Red Med Danmark Print Og Nummer - Str. 2y 92cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026132,97 kr18,99 kr (12%)
17. maj 2026151,96 kr9,5 kr (6%)
3. maj 2026161,46 kr9,5 kr (6%)
29. apr. 2026151,96 kr37,04 kr (20%)
28. apr. 2026189 kr
27. apr. 2026189,95 kr37,99 kr (25%)
18. apr. 2026151,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret