Gå til hovedindhold

Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm

NAME ITSkjorterEAN: 5715873439684
Pris fra 153,97 krtil 219,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 65,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 153.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm
-30%153,97 kr
Før 219,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm billede

Produktinformation

Skjorte i blå nuance (Light Blue Denim) fra Name It med korte ærmer og fine striber. Skjorten er fremstillet i vævet denim med 80% bomuld og 20% bomuld (genanvendt), som giver en let og blød kvalitet. Den er behagelig at have på i varme perioder og har en almindelig pasform, der giver god bevægelsesfrihed. Designet har en lille kinakrave, gennemgående knaplukning og diskrete slidte detaljer i stoffet. De smalle striber giver skjorten et klassisk denimlook med et let og sommerligt udtryk. Name It skjorte i blå nuance med striber og korte ærmer Almindelig pasform Korte ærmer Kinakrave Knaplukning foran Materiale: 80% bomuld, 20% bomuld (genanvendt) Maskinevask: ja Produceret i: China Producentfarve: Light Blue Denim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 6y 116cm
Artikel nr.: 13253946
EAN: 5715873439684
Varenr.: 5715873439684
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Skjorte - NmmHans - Light Blue Denim
219,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hans Denim Skjorte - Light Blue Denim - 116
219,95 kr
Til butik
Hans Denim Skjorte - Light Blue Denim - 116 billede

Produktinformation

Hans Denim Skjorte fra NAME IT er lavet i blød bomuld og har et smart, let look i lyseblå denim. Perfekt til både hverdag og fest! Materiale: 100% bomuldKortærmet og behageligKlassisk denim-lookNem at tage på med knapperMaskinvask 40°En sej skjorte, der passer til alle børn og giver masser af bevægelsesfrihed.

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5410
Størrelse: 116
EAN: 5715873439684
Varenr.: 3dca38cd-af07-495d-86eb-4e093c815747
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Hans Denim Skjorte - Light Blue Denim - 116
219,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK153,97 kr202,97 krKøb
2Kids-world.dk219,95 kr219,95 krKøb
3Pixizoo DK219,95 kr219,95 krKøb
4BabySam DK219,95 kr219,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm i 45 dage. Laveste pris i perioden er 153,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 219,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 181 kr.

Den nuværende pris på 153,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Name It Skjorte Light Blue Denim Med Striber - Str. 6y 116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026153,97 kr21,99 kr (12%)
17. maj 2026175,96 kr11 kr (6%)
3. maj 2026186,96 kr11 kr (6%)
29. apr. 2026175,96 kr43,99 kr (20%)
27. apr. 2026219,95 kr43,99 kr (25%)
18. apr. 2026175,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret