Gå til hovedindhold

Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm

Name ItName ItEAN: 5715831495981
Pris fra 174,97 krtil 249,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 74,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 174.97 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm
-30%174,97 kr
Før 249,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str.    7-8y 122/128cm billede

Produktinformation

Skjorte i råhvid nuance (cloud dancer) fra Name It med små broderede blomster fordelt over hele overfladen. Modellen har en let rynket halsudskæring, som giver en blød og løs silhuet. Materialet er fremstillet i let poplinkvalitet af bomuld. Den vævede struktur giver en glat overflade og en let kvalitet, som føles behagelig mod huden. Designet har kinakrave, korte ærmer med let elastik og knaplukning foran. Den løstsiddende pasform giver god bevægelsesfrihed. Name It skjorte i råhvid nuance med blomsterbroderi Løstsiddende pasform Kinakrave Korte ærmer Knaplukning foran Små broderede blomster Poplinkvalitet 100% bomuld Maskinevask: ja Produceret i India Producentfarve: cloud dancer...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 7-8y 122/128cm
Artikel nr.: 13254714
EAN: 5715831495981
Varenr.: 5715831495981
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Kortærmet Skjorte Frette Cloud Dancer
249 kr
Til butik
NAME IT Kortærmet Skjorte Frette Cloud Dancer billede

Produktinformation

Skjorten er lavet i let poplin med en glat og ensartet overflade, som giver et skarpt og stilrent udtryk. Den har kina-krave, korte ærmer og knaplukning foran. Den løse pasform sikrer god komfort, mens fine broderidetaljer tilfører et ekstra stilfuldt tou...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger T-shirts & Toppe Skjorter Hvid Tæller for 2
Farve: 2
Størrelse: 122
EAN: 5715831495981
Varenr.: 13254714-4974928-122
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Bluse - NkfFrette - Cloud Dancer
249,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK174,97 kr223,97 krKøb
2Smartkidz.dk249 kr249 krKøb
3Kids-world.dk249,95 kr249,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm i 93 dage. Laveste pris i perioden er 174,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 249,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 219 kr.

Den nuværende pris på 174,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Name It Skjorte Cloud Dancer Med Broderede Blomster - Str. 7-8y 122/128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026174,97 kr24,99 kr (12%)
17. maj 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
6. maj 2026212,46 kr12,5 kr (6%)
29. apr. 2026199,96 kr49,04 kr (20%)
28. apr. 2026249 kr
27. apr. 2026249,95 kr49,99 kr (25%)
17. apr. 2026199,96 kr49,04 kr (20%)
16. apr. 2026249 kr49,04 kr (25%)
8. apr. 2026199,96 kr12,5 kr (6%)
1. apr. 2026212,46 kr36,54 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret