Gå til hovedindhold

Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm

Name ItShortsEAN: 5715726586459
Pris fra 125,3 krtil 179,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 54,65 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 125.3 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Shorts Rose Silver Mink Leopard
-30%125,3 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Shorts Rose Silver Mink Leopard billede

Produktinformation

Smarte shorts og en favorit-top. Disse shorts er fremstillet i slidstærkt twill med et klassisk, diagonalt mønster. De har høj talje, justerbar linning og praktiske for- og baglommer. Lukkes med knap og lynlås (eller trykknap i de mindste størrelser) og h...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Shorts Brun
Størrelse: 128
EAN: 5715726586459
Varenr.: 13248460-4854458-128
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm
-30%125,97 kr
Før 179,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm billede

Produktinformation

Shorts i brun nuance (silver mink leopard) fra Name It med leopardprint. Det markante dyreprint giver et iøjnefaldende look og et moderne udtryk. Materialet er lavet i vævet twill med en tydelig struktur, som føles behagelig mod huden. Den justerbare indvendige talje gør det nemt at tilpasse pasformen. Designet har klassiske jeansdetaljer med knap- og lynlåslukning, lommer foran og bagpå samt høj talje. Name It shorts i brun nuance med leopardprint Leopardprint over hele shortsene Klassiske jeanslommer Knap og lynlåslukning Justerbar indvendig talje Høj talje Mom pasform Materiale: 100% bomuld Maskinevask: ja Produceret i Kina Producentfarve: silver mink leopard...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 8y 128cm
Artikel nr.: 13248460
EAN: 5715726586459
Varenr.: 5715726586459
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Shorts - NkfRose - Noos - Silver Mink/Leopard
179,95 kr
Til butik
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Name It shorts med leopard mønster til piger
179,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk125,3 kr125,3 krKøb
2MilkyWalk DK125,97 kr174,97 krKøb
3Kids-world.dk179,95 kr179,95 krKøb
4Sokkeposten DK179,95 kr218,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm i 85 dage. Laveste pris i perioden er 125,3 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 179,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 158 kr.

Den nuværende pris på 125,3 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Name It Shorts Silver Mink Leopard Med Print - Str. 8y 128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026125,3 kr18,66 kr (13%)
17. maj 2026143,96 kr9 kr (6%)
3. maj 2026152,96 kr9 kr (6%)
29. apr. 2026143,96 kr35,04 kr (20%)
28. apr. 2026179 kr
27. apr. 2026179,95 kr35,99 kr (25%)
17. apr. 2026143,96 kr9 kr (6%)
15. apr. 2026152,96 kr26,99 kr (15%)
14. apr. 2026179,95 kr26,99 kr (18%)
13. apr. 2026152,96 kr26,99 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret