Gå til hovedindhold

Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm

Name ItShortsEAN: 5715865801284
Pris fra 139,97 krtil 199,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 59,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm
-30%139,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm billede

Produktinformation

Shorts i blå nuance (purple impression) fra Name It i let chambray kvalitet. Modellen har dekorativ broderie anglaise langs benkanten, som giver et let og sommerligt udtryk. Materialet er blødt og let, hvilket gør shortsene behagelige til varme dage. Den elastiske talje kan justeres indvendigt for en mere tilpasset pasform. Designet har en bølget kant med broderede mønstre langs benene, som giver shortsene et dekorativt præg. Name It shorts i blå nuance med broderie anglaise Broderie anglaise ved benkant Elastik i taljen Justerbar talje Materiale: 100% bomuld Maskinevask: ja Producentfarve: purple impression Produceret i: Indien...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 5y 110cm
Artikel nr.: 13254685
EAN: 5715865801284
Varenr.: 5715865801284
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Shorts Ferma Purple Impression
199 kr
Til butik
NAME IT Shorts Ferma Purple Impression billede

Produktinformation

Fine shorts, der nemt kan styles med deres yndlingstop. Shortsene er lavet i chambray, et blødt og let vævet materiale i to farver, som giver et klassisk og sommerligt udtryk. De har regular fit og justerbar talje for en behagelig pasform. Smukke broderie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Shorts Blå Tæller for 2
Farve: 2
Størrelse: 110
EAN: 5715865801284
Varenr.: 13254685-4974411-110
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Shorts - Hulmønster - NmfFerma - Purple Impression
199,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Ferma Shorts - Purple Impression - 110
199,95 kr
Til butik
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Ferma Shorts - Purple Impression - 110
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK139,97 kr188,97 krKøb
2Smartkidz.dk199 kr199 krKøb
3Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
4Pixizoo DK199,95 kr199,95 krKøb
5BabySam DK199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm i 67 dage. Laveste pris i perioden er 139,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 171 kr.

Den nuværende pris på 139,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 9 prisændringer for Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 9 prisændringer for Name It Shorts Purple Impression Med Broderie Anglaise - Str. 5y 110cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026139,97 kr19,99 kr (12%)
17. maj 2026159,96 kr10 kr (6%)
3. maj 2026169,96 kr10 kr (6%)
29. apr. 2026159,96 kr39,04 kr (20%)
28. apr. 2026199 kr
27. apr. 2026199,95 kr39,99 kr (25%)
20. apr. 2026159,96 kr10 kr (7%)
7. apr. 2026149,96 kr49,99 kr (25%)
28. mar. 2026199,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret