Gå til hovedindhold

Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon

Name ItShortsEAN: 5715612807156
Pris fra 84,98 krtil 169 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 84,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 84.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon
-50%84,98 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Shorts
Farve: Orange
Størrelse: 146
EAN: 5715612807156
Varenr.: 396137-5941717
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Shorts Fresh Salmon - Str. 11y 146cm
-40%101,97 kr
Før 169,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts Fresh Salmon - Str. 11y 146cm billede

Produktinformation

Orange shorts fra Name It i vævet bomuld med elastik i taljen og regulær pasform. Shortsene er lavet i et let vævet materiale med en diskret struktur og klassisk look. De har elastisk talje, som sikrer god komfort og bevægelsesfrihed på varme sommerdage. Detaljer: Elastik i taljen Vævet bomuldskvalitet Let struktur og klassisk udtryk Regulær pasform Materialer: bomuld Vaskeanvisning: Kan vaskes ved 30°C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Shorts
Størrelse: Str. 11y 146cm
Artikel nr.: 13238024
EAN: 5715612807156
Varenr.: 5715612807156
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Shorts Hisa Fresh Salmon
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk84,98 kr84,98 krKøb
2MilkyWalk DK101,97 kr150,97 krKøb
3Smartkidz.dk169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon

PriceData har fulgt prisen på Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon i 169 dage. Laveste pris i perioden er 84,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 169,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 119 kr.

Den nuværende pris på 84,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Name It Shorts - Musselin - NkfHisa - Fresh Salmon de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202684,98 kr16,99 kr (17%)
25. maj 2026101,97 kr33,99 kr (25%)
24. maj 2026135,96 kr25,49 kr (23%)
18. maj 2026110,47 kr25,49 kr (19%)
17. maj 2026135,96 kr25,49 kr (23%)
28. apr. 2026110,47 kr59,48 kr (35%)
27. apr. 2026169,95 kr33,99 kr (25%)
25. apr. 2026135,96 kr25,49 kr (23%)
11. apr. 2026110,47 kr17 kr (18%)
9. apr. 202693,47 kr75,53 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret