Gå til hovedindhold

Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm

Name ItName ItEAN: 5715109857909
Pris fra 146,97 krtil 209,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 62,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 146.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm
-30%146,97 kr
Før 209,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm billede

Produktinformation

Shorts i blå denim nuance (medium blue denim) fra Name It med dekorativ blondekant langs benene. Den let vaskede denim giver et klassisk look med bløde farveovergange. Materialet er lavet i bomuldsdenim med stræk, som giver god bevægelsesfrihed og en behagelig pasform. Den justerbare indvendige talje gør det nemt at tilpasse størrelsen. Designet har klassiske jeansdetaljer med lommer, lynlåslukning og knap i taljen samt en feminin blondekant langs kanten af benene. Name It denimshorts i blå nuance med blondekant Dekorativ blondekant ved benene Klassiske jeanslommer Knap og lynlåslukning Justerbar indvendig talje Slim pasform Materiale: 70% bomuld, 28% polyester (genanvendt), 2% elastan Maskinevask: ja Produceret i Kina Producentfarve: medium blue denim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 8y 128cm
Artikel nr.: 13197440
EAN: 5715109857909
Varenr.: 5715109857909
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Denim Shorts Salli Medium Blue Denim
209 kr
Til butik
NAME IT Denim Shorts Salli Medium Blue Denim billede

Produktinformation

Disse denimshorts har et tidløst og alsidigt udtryk med slidstærkt materiale og et klassisk look. De har justerbar talje for en behagelig pasform, fine blondedetaljer som en feminin finish samt en praktisk lukning med knap og lynlås. Den slanke Slim Fit g...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Shorts Blå Tæller for 2
Farve: 2
EAN: 5715109857909
Varenr.: 13197440-3755383
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Shorts - Noos - NkfSalli - Medium Blue Denim
209,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK146,97 kr195,97 krKøb
2Smartkidz.dk209 kr209 krKøb
3Kids-world.dk209,95 kr209,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm i 180 dage. Laveste pris i perioden er 125,97 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 209,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 179 kr.

Den nuværende pris på 146,97 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Shorts Medium Blue Denim Med Blondekant - Str. 8y 128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026146,97 kr20,99 kr (12%)
17. maj 2026167,96 kr10,5 kr (6%)
6. maj 2026178,46 kr10,5 kr (6%)
29. apr. 2026167,96 kr41,04 kr (20%)
28. apr. 2026209 kr
27. apr. 2026209,95 kr41,99 kr (25%)
17. apr. 2026167,96 kr10,5 kr (6%)
15. apr. 2026178,46 kr31,49 kr (15%)
14. apr. 2026209,95 kr31,49 kr (18%)
13. apr. 2026178,46 kr31,49 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret