Gå til hovedindhold

Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire

Name ItShortsEAN: 5715673049366
Pris fra 89,97 krtil 149,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Shorts Mørk Sapphire - Str. 8y 128cm
-40%89,97 kr
Før 149,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts Mørk Sapphire - Str. 8y 128cm billede

Produktinformation

Cargoshorts i mørkeblå fra Name It. Shortsene har elastik i taljen og praktiske cargolommer i siden. De er lavet i blød sweat med løkker på indersiden for ekstra komfort. Materialer, pleje og funktioner bomuld, polyester vaskes ved 40°C

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Shorts
Størrelse: Str. 8y 128cm
Artikel nr.: 13240449
EAN: 5715673049366
Varenr.: 5715673049366
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Cargo Shorts Ollie Dark Sapphire
-30%104,3 kr
Før 149 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Spartoo DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
Shorts Name it NKMOLLIE CARGO SHORTS
-10%143 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire
149,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK89,97 kr138,97 krKøb
2Smartkidz.dk104,3 kr104,3 krKøb
3Spartoo DK143 kr232 krKøb
4Kids-world.dk149,95 kr149,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire

PriceData har fulgt prisen på Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire i 180 dage. Laveste pris i perioden er 89,97 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 149,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 130 kr.

Den nuværende pris på 89,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Name It Shorts - Cargo - Noos - NkmOllie - Dark Sapphire de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202689,97 kr14,33 kr (14%)
19. maj 2026104,3 kr15,66 kr (13%)
17. maj 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
5. maj 2026127,46 kr7,5 kr (6%)
29. apr. 2026119,96 kr29,04 kr (19%)
28. apr. 2026149 kr
27. apr. 2026149,95 kr29,99 kr (25%)
17. apr. 2026119,96 kr7,5 kr (6%)
15. apr. 2026127,46 kr21,54 kr (14%)
14. apr. 2026149 kr21,54 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret