Gå til hovedindhold

Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm

Name ItShortsEAN: 5715677536282
Pris fra 99,98 krtil 199 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 99,02 kr (50% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 99.98 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Shorts - NkfHerdon - Bleached Sand/Cloud Dancer
-50%99,98 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts - NkfHerdon - Bleached Sand/Cloud Dancer billede

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It Shorts
Farve: Beige/Hvid
Størrelse: 128
EAN: 5715677536282
Varenr.: 395117-5923933
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm
-40%119,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm billede

Produktinformation

Stribede shorts fra Name It i vævet materiale med justerbar talje og klassisk look. Shortsene er designet til børn og kombinerer komfort og stil i en regulær pasform. De har elastik og justerbar talje, hvilket sikrer en fleksibel og behagelig pasform. De fine striber og den vævede struktur giver shortsene et let og sommerligt udtryk, perfekt til varme dage. Hvorfor vælge stribede shorts fra Name It Let og åndbar kvalitet Elastisk og justerbar talje Print over hele stoffets overflade Klassisk stribet design Behagelig regulær pasform Materialer og pleje: 80% bomuld, 11% viskose, 9% polyester Kan vaskes ved 40°C...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Shorts
Størrelse: Str. 8y 128cm
Artikel nr.: 13242611
EAN: 5715677536282
Varenr.: 5715677536282
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Shorts Herdon Bleached Sand Cloud Dancer
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Kids-world.dk99,98 kr99,98 krKøb
2MilkyWalk DK119,97 kr168,97 krKøb
3Smartkidz.dk199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm i 170 dage. Laveste pris i perioden er 99,98 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 140 kr.

Den nuværende pris på 99,98 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 37% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Name It Shorts Bleached Sand Med Cloud Dancer Striber - Str. 8y 128cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202699,98 kr19,99 kr (17%)
25. maj 2026119,97 kr39,99 kr (25%)
24. maj 2026159,96 kr29,99 kr (23%)
18. maj 2026129,97 kr29,99 kr (19%)
17. maj 2026159,96 kr29,99 kr (23%)
28. apr. 2026129,97 kr69,98 kr (35%)
27. apr. 2026199,95 kr39,99 kr (25%)
25. apr. 2026159,96 kr29,99 kr (23%)
11. apr. 2026129,97 kr20 kr (18%)
9. apr. 2026109,97 kr89,03 kr (45%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret