Gå til hovedindhold

Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm

Name ItName ItEAN: 5715833903576
Pris fra 62,97 krtil 89,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 26,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 62.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm
-30%62,97 kr
Før 89,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str.    9-10y 134/140cm billede

Produktinformation

Rib t-shirt i råhvid nuance (gardenia) med stribemønster fra Name It. Modellen har korte ærmer, rund hals og fin blondedetalje langs udskæringen. T-shirten er fremstillet i ribstrikket kvalitet med 95% bomuld og 5% elastan, som giver en blød og fleksibel pasform. Den elastiske struktur følger kroppen og føles behagelig mod huden. Designet har slim fit pasform og et stribet mønster i grønne og lyserøde nuancer, som giver et let og sommerligt udtryk. Name It rib t-shirt i råhvid nuance med striber Slim fit pasform Rund hals 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Produceret i Bangladesh Producentfarve: gardenia...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 9-10y 134/140cm
Artikel nr.: 13251231
EAN: 5715833903576
Varenr.: 5715833903576
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT T-shirt Fensina Gardenia
89 kr
Til butik
NAME IT T-shirt Fensina Gardenia billede

Produktinformation

Stilfuld top, der passer perfekt til både hverdag og særlige anledninger. Den ribstrikkede kvalitet med lodret struktur giver et tidløst look og god elasticitet for komfort hele dagen. Toppen har rund hals, korte ærmer, fine blondedetaljer og en tætsidden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger T-shirts & Toppe Beige Tæller for 1
Farve: 1
Størrelse: 134
EAN: 5715833903576
Varenr.: 13251231-4995033-134
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It T-shirt - NkfFensina - Gardenia m. Striber
89,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK62,97 kr111,97 krKøb
2Smartkidz.dk89 kr89 krKøb
3Kids-world.dk89,95 kr89,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm i 84 dage. Laveste pris i perioden er 62,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 89,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 81 kr.

Den nuværende pris på 62,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Name It Rib T-shirt Gardenia Med Striber Og Blonder - Str. 9-10y 134/140cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202662,97 kr8,99 kr (12%)
17. maj 202671,96 kr4,5 kr (6%)
3. maj 202676,46 kr4,5 kr (6%)
29. apr. 202671,96 kr17,04 kr (19%)
28. apr. 202689 kr
27. apr. 202689,95 kr17,99 kr (25%)
17. apr. 202671,96 kr4,5 kr (6%)
15. apr. 202676,46 kr12,54 kr (14%)
14. apr. 202689 kr12,54 kr (16%)
13. apr. 202676,46 kr12,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret