Gå til hovedindhold

Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715602118804
Pris fra 65,97 krtil 109,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 43,98 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 65.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm
-40%65,97 kr
Før 109,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm billede

Produktinformation

Body med juleprint i farven peyote melange fra Name It. Trykknaplukning ved skulderen samt forneden.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 1m 56cm
Artikel nr.: 13234488
EAN: 5715602118804
Varenr.: 5715602118804
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Jule Body Roccos Peyote Melange
109 kr
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Body l/æ - NbnRoccos - Peyote Melange
109,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK65,97 kr114,97 krKøb
2Smartkidz.dk109 kr109 krKøb
3Kids-world.dk109,95 kr109,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm i 181 dage. Laveste pris i perioden er 53,95 kr (registreret d. 17. december 2025), højeste er 109,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 83 kr.

Den nuværende pris på 65,97 kr er 21% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 29% den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Name It Peyote Melange Juleprint Body - Str. 1m 56cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202665,97 kr21,99 kr (25%)
17. maj 202687,96 kr5,5 kr (6%)
6. maj 202693,46 kr5,5 kr (6%)
29. apr. 202687,96 kr21,04 kr (19%)
28. apr. 2026109 kr
27. apr. 2026109,95 kr21,99 kr (25%)
17. apr. 202687,96 kr5,5 kr (6%)
15. apr. 202693,46 kr15,54 kr (14%)
14. apr. 2026109 kr15,54 kr (17%)
13. apr. 202693,46 kr15,54 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret