Gå til hovedindhold

Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm

Name ItTøj til babyer og småbørnEAN: 5715832128789
Pris fra 209,4 krtil 349,95 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 140,55 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 209.4 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Jakke Marlon Flint Stone
-40%209,4 kr
Før 349 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
NAME IT Jakke Marlon Flint Stone billede

Produktinformation

Den sødeste termo jakke fra name it. Den er blå med dinoer på. Jakken har lynlås. 100% Polyester

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Blå Jakker
Størrelse: 116
EAN: 5715832128789
Varenr.: 13250747-4893960new-116
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm billede

Produktinformation

Quiltet jakke i blå nuance (Flint Stone) fra Name It med fine dinosaurdetaljer foran og stort broderi på ryggen. Den lette jakke har et blødt, vatteret udtryk og fungerer godt som overgangsjakke i forår og efterår. Den har almindelig pasform med ribkant i halsen og elastik ved ærmerne, som giver en god og fleksibel afslutning. Name It quiltet jakke i blå nuance med dinosaurbroderi og lynlås Jakken lukkes med lynlås foran og har praktiske sidelommer. Den indvendige zip guard beskytter huden mod at komme i klemme, og de elastiske manchetter hjælper med at holde vinden ude. På ryggen ses et detaljeret dinosaurmotiv med palme og fugl, som giver jakken et gennemført look. Let vatteret jakke med vandafvisende overflade Ydermaterialet er behandlet med BIONIC-FINISH® ECO, som gør overfladen vandafvisende uden brug af fluorstoffer (PFAS-fri). Den quiltede konstruktion giver en let isolerende effekt, som passer godt til skiftende vejr i overgangssæsonen. Praktiske funktioner og materialevalg 100% polyester For: 100% polyester Let vattering for mild isolering BIONIC-FINISH® ECO vandafvisende behandling (PFAS-fri) Lynlås med zip guard Elastik ved ærmerne Broderede dinosaurmotiver foran og bagpå Produceret i Bangladesh producentfarve: flint stone...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 6y 116cm
Artikel nr.: 13250747
EAN: 5715832128789
Varenr.: 5715832128789
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Marlon Jakke - Flint Stone - 116
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Marlon Jakke - Flint Stone - 116 billede

Produktinformation

Marlon Jakke fra NAME IT er en blød og let jakke i polyester, perfekt til aktive børn. Jakken har et sjovt dinosaur-motiv, ribkanter og lynlås, som gør den nem at tage af og på. 100% polyesterBlødt og behageligt materialeSjovt motivNem lynlåsMaskinvask 30 °CPerfekt til hverdag og leg!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5425
Størrelse: 116
EAN: 5715832128789
Varenr.: b731a46d-e329-4d6a-94e4-2e510dde600e
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Marlon Jakke - Flint Stone - 116
-30%244,97 kr
Før 349,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Overgangsjakke - Quiltet - NmmMarlon - Flint Stone
349,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Smartkidz.dk209,4 kr209,4 krKøb
2MilkyWalk DK244,97 kr293,97 krKøb
3Pixizoo DK244,97 kr244,97 krKøb
4BabySam DK244,97 kr244,97 krKøb
5Kids-world.dk349,95 kr349,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm i 122 dage. Laveste pris i perioden er 209,4 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 349,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 313 kr.

Den nuværende pris på 209,4 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 30% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Name It Overgangsjakke Flint Stone Med Dinosaur - Str. 6y 116cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026209,4 kr88,06 kr (30%)
6. maj 2026297,46 kr17,5 kr (6%)
29. apr. 2026279,96 kr69,04 kr (20%)
28. apr. 2026349 kr
27. apr. 2026349,95 kr69,99 kr (25%)
20. apr. 2026279,96 kr17,5 kr (7%)
7. apr. 2026262,46 kr35 kr (12%)
1. apr. 2026297,46 kr51,54 kr (15%)
24. mar. 2026349 kr69,04 kr (25%)
18. mar. 2026279,96 kr69,04 kr (20%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret