Gå til hovedindhold

Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm

NAME ITSmækbukser & buksedragterEAN: 5715873439028
Pris fra 139,97 krtil 199,95 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 59,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.97 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm
-30%139,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm billede

Produktinformation

Denim overalls shorts i blå nuance (Medium Blue Denim) fra Name It med klassisk design og brystlomme foran. Den vævede denimkvalitet med bomuld, genanvendt bomuld, hør og elastan giver en let og fleksibel pasform. Materialet har en fast struktur med en smule stræk, som gør dem behagelige at have på. Designet har stropper med trykknaplukning, brystlomme foran og opsmøg ved benene. De synlige syninger og den lette vask giver et enkelt og tidløst udtryk. Name It denim overalls shorts i blå nuance med brystlomme Denim med let stræk Stropper med trykknaplukning Brystlomme foran 66% bomuld, 20% bomuld (genanvendt), 12% hør, 2% elastan Maskinevask: ja Produceret i Kina Producentfarve: Medium Blue Denim...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3m 62cm
Artikel nr.: 13247117
EAN: 5715873439028
Varenr.: 5715873439028
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Smækbukser - NbmLou - Medium Blue Denim
199,95 kr
Til butik
Gå til Pixizoo DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Lou Denim Smækbukser - Medium Blue Denim - 62
199,95 kr
Til butik
Lou Denim Smækbukser - Medium Blue Denim - 62 billede

Produktinformation

Lou Denim smækbukser fra NAME IT er perfekte til leg og hverdag! De er lavet i blødt denim, som er behageligt for børn at have på. Smækbukserne har justerbare seler, så de kan tilpasses dit barn, og trykknapper gør det nemt at tage dem af og på. Materiale: 86 % økologisk bomuld, 12 % hør, 2 % elastanBlødt og slidstærkt denimJusterbare selerNemme at tage af og påMaskinvask 40°Smækbukserne er både praktiske og smarte – klar til sjove eventyr!

Produktspecifikationer

Mærke: NAME IT
Kategori: 5411
Størrelse: 62
EAN: 5715873439028
Varenr.: b1b77c44-8a7a-4ae5-9fb6-c4e0ad4bfb65
Gå til BabySam DK
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Lou Denim Smækbukser - Medium Blue Denim - 62
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK139,97 kr188,97 krKøb
2Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb
3Pixizoo DK199,95 kr199,95 krKøb
4BabySam DK199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm i 45 dage. Laveste pris i perioden er 139,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 199,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 165 kr.

Den nuværende pris på 139,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 18% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Name It Overalls Shorts Medium Blue Denim Med Brystlomme - Str. 3m 62cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026139,97 kr19,99 kr (12%)
17. maj 2026159,96 kr10 kr (6%)
3. maj 2026169,96 kr10 kr (6%)
29. apr. 2026159,96 kr39,99 kr (20%)
27. apr. 2026199,95 kr39,99 kr (25%)
18. apr. 2026159,96 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret