Gå til hovedindhold

Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm

Name ItName ItEAN: 5715873538172
Pris fra 139,97 krtil 199,95 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 59,98 kr (30% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 139.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm
-30%139,97 kr
Før 199,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm billede

Produktinformation

Nederdel i lyserød nuance (Cradle Pink) fra Name It med tyl og små broderede jordbær. Nederdelen er fremstillet i let tyl med 100% polyester (genanvendt) og 100% polyamid (genanvendt), som giver en luftig og let kvalitet. Materialet falder blødt og skaber en fin volumen i skørtet. Designet har elastik i taljen, som gør den nem at tage af og på. De lagdelte tylskørter og små jordbærbroderier giver et ensartet og fint udtryk. Name It nederdel i lyserød nuance med tyl og jordbærbroderi Almindelig pasform Elastik i taljen Lagdelte tylskørter Broderede jordbær Materiale: 100% polyester (genanvendt), 100% polyamid (genanvendt) Maskinevask: ja Produceret i: Kina Producentfarve: Cradle Pink...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 3y 98cm
Artikel nr.: 13256657
EAN: 5715873538172
Varenr.: 5715873538172
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Tyl Nederdele Julianna Cradle Pink
199 kr
Til butik
NAME IT Tyl Nederdele Julianna Cradle Pink billede

Produktinformation

En fin tylnederdel med et legende jordbærprint og en elastisk talje, der sikrer god bevægelsesfrihed. Den lette tylkvalitet giver nederdelen et elegant fald og er fremstillet af genanvendt polyamid, hvilket gør den til et mere bevidst valg. Farve: Crad...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Rosa Nederdele
EAN: 5715873538172
Varenr.: 13256657-5014720
Gå til Kids-world.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Name It Nederdel - Tyl - NmfJulianna - Cradle Pink
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK139,97 kr188,97 krKøb
2Smartkidz.dk199 kr199 krKøb
3Kids-world.dk199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm i 35 dage. Laveste pris i perioden er 139,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 166 kr.

Den nuværende pris på 139,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Name It Nederdel Cradle Pink Med Tyl Og Jordbærbroderi - Str. 3y 98cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026139,97 kr19,99 kr (12%)
17. maj 2026159,96 kr10 kr (6%)
3. maj 2026169,96 kr10 kr (6%)
1. maj 2026159,96 kr39,04 kr (20%)
30. apr. 2026199 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret