Gå til hovedindhold

Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm

Name ItUndertøjEAN: 5715726950014
Pris fra 77,97 krtil 129 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 51,03 kr (40% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 77.97 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til MilkyWalk DK
TrustScore 5 ud af 54,8
Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm
-40%77,97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str.    9-10y 134/140cm billede

Produktinformation

Natkjole i råhvid nuance (Turtledove) fra Name It med små blomsterprint. Fremstillet i en blød og strækbar kvalitet med 95% bomuld og 5% elastan, som giver en behagelig følelse mod huden og god bevægelsesfrihed under søvn. Designet har lange ærmer og en løs pasform, der giver god komfort. Det ensartede blomsterprint giver et roligt og harmonisk udtryk. Name It natkjole i råhvid nuance med blomsterprint Lange ærmer Løs pasform 95% bomuld, 5% elastan Maskinevask: ja Producentfarve: Turtledove Produceret i Bangladesh...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Name It
Størrelse: Str. 9-10y 134/140cm
Artikel nr.: 13248322
EAN: 5715726950014
Varenr.: 5715726950014
Gå til Sokkeposten DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Name it flower natkjole i turtledove til piger
-8%119,95 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Name it flower natkjole i turtledove til piger billede

Produktinformation

Gør sengetid hyggeligere med denne bløde og søde natkjole fra Name It. Den er lavet i let og strækbar jersey, som føles dejlig mod huden og giver fri bevægelighed natten igennem. Natkjolen har lange ærmer og et fint all-over blomsterprint i en rolig nuance af Turtledove, der tilføjer et feminint og beroligende udtryk. Perfekt til både hverdagsbrug og hyggelige weekendmorgener. Med en sammensætning af 95% kæmmet bomuld og 5% elastan sikres en høj komfort og god holdbarhed – nat efter nat. Et must-have i enhver piges nattøjsgarderobe.

Produktspecifikationer

Mærke: Name it
Kategori: 98/104
Størrelse: 134/140
EAN: 5715726950014
Varenr.: 6781-75974
Gå til Smartkidz.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
NAME IT Natkjole Blomster Turtledove
129 kr
Til butik
NAME IT Natkjole Blomster Turtledove billede

Produktinformation

Super sød natkjole med blomsterprint fra Name It. Natkjolen er med rund hals, lange ærmer og længde til lige omkring knæene. Super blød kvalitet med masser af stræk og stor åndbarhed. 95% bomuld, 5% elastan.

Produktspecifikationer

Mærke: Name It
Kategori: Piger Nattøj Beige Tæller for 0,5
Farve: 0,5
Størrelse: 134
EAN: 5715726950014
Varenr.: 13248322-4856468-134

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1MilkyWalk DK77,97 kr126,97 krKøb
2Sokkeposten DK119,95 kr158,95 krKøb
3Smartkidz.dk129 kr129 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm

PriceData har fulgt prisen på Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm i 40 dage. Laveste pris i perioden er 77,97 kr (registreret d. 25. maj 2026), højeste er 119,95 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 105 kr.

Den nuværende pris på 77,97 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Name It Natkjole Turtledove Med Blomsterprint - Str. 9-10y 134/140cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202677,97 kr25,99 kr (25%)
17. maj 2026103,96 kr15,99 kr (13%)
6. maj 2026119,95 kr15,99 kr (15%)
29. apr. 2026103,96 kr15,99 kr (13%)
24. apr. 2026119,95 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret